Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Kurkuma Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Kurkuma Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Suszony 30 g - Targroch
Dostępność

Majeranek Suszony 30 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/05/31
6,29 zł
20,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska w Płatkach z Chili BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Sól Himalajska w Płatkach z Chili BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/02/13
13,89 zł
16,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Curry PANANG 50 g - LOBO
Dostępność

Pasta Curry PANANG 50 g - LOBO

Data min. trwałości: 2027/12/12
6,49 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Kolendrowa 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Kolendrowa 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2027/01/19
15,09 zł
17,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czubryca Zielona 40 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Czubryca Zielona 40 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/10/31
8,29 zł
20,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Galgant Korzeń Mielony 50 g - Nanga
Dostępność

Galgant Korzeń Mielony 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/01/17
17,69 zł
35,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Podlaska Przyprawa do Ogórków Konserwowych 100 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Ogórków Konserwowych 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
11,29 zł
11,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Fivio Up
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/04/16
16,98 zł
16,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Laurosept Q73 Olejek Laurowy z Olejkiem Kurkumowym 30 ml - Asepta
Dostępność

Laurosept Q73 Olejek Laurowy z Olejkiem Kurkumowym 30 ml - Asepta

Data min. trwałości: 2026/12/31
59,33 zł
197,77 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Pasztetu 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Pasztetu 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/13
7,49 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Fivio Up
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2029/05/31
7,39 zł
7,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Przyprawa w Diecie Bezsolnej 60 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Przyprawa w Diecie Bezsolnej 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/10/03
14,19 zł
23,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Bio 12,5 g - Lebensbaum
Dostępność

Majeranek Bio 12,5 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/05/31
11,29 zł
90,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Warzywna do Zup 100 g - Becla
Dostępność

Mieszanka Warzywna do Zup 100 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/05/26
18,97 zł
18,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nowalijka Wiosenna 100 g - Planteon
Dostępność

Nowalijka Wiosenna 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/04/01
4,49 zł
4,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kurczaka 500 g - Fivio Up
Dostępność

Przyprawa do Kurczaka 500 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/01/31
13,59 zł
2,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek do Twarzy Czarnuszka z Tamanu 30 ml - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Olejek do Twarzy Czarnuszka z Tamanu 30 ml - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/05/31
54,75 zł
182,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Posypka do Popcornu Indyjski Wystrzał 100 g - Planteon
Dostępność

Posypka do Popcornu Indyjski Wystrzał 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/03
9,49 zł
9,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Chili Nitki Angel Hair 40 g - Royal Brand
Dostępność

Papryka Chili Nitki Angel Hair 40 g - Royal Brand

Data min. trwałości: 2027/07/01
39,99 zł
99,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Posypka Bajglowa 100 g - Fivio Up
Dostępność

Posypka Bajglowa 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2028/02/04
6,58 zł
6,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Posypka do Popcornu Czekoladowy Wystrzał 100 g - Planteon
Dostępność

Posypka do Popcornu Czekoladowy Wystrzał 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/08/26
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 500 g - Planteon
Dostępność

Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/30
44,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Czerwone Curry 50 g - House of Asia
Dostępność

Pasta Czerwone Curry 50 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/06/30
6,99 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops