Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Sól Kłodawska Różowa Gruba 1 kg - BATOM
Dostępność

Sól Kłodawska Różowa Gruba 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2034/04/17
9,89 zł
0,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Czarna Kala Namak Drobna 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Sól Czarna Kala Namak Drobna 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2030/12/31
9,49 zł
0,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Drobna 1,1 kg  - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Drobna 1,1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,99 zł
0,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Himalajska Różowa Gruba 1,1 kg - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba 1,1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,99 zł
0,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Drobnoziarnista 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Sól Himalajska Drobnoziarnista 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2030/12/31
8,69 zł
0,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Kłodawska Drobnoziarnista 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Sól Kłodawska Drobnoziarnista 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2030/07/07
8,29 zł
0,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Gruba 600 g - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba 600 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/12/31
4,87 zł
0,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Drobna 1 kg - EOOVITA
Dostępność

Sól Himalajska Drobna 1 kg - EOOVITA

Data min. trwałości: 2036/01/20
7,97 zł
0,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Sól Morska Drobno Mielona 1 kg - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Morska Drobno Mielona 1 kg - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/02/28
7,60 zł
0,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Jodowana Gruba 500 g - Intenson
Dostępność

Sól Himalajska Jodowana Gruba 500 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/05/31
3,81 zł
0,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Drobna 2,2 kg - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Drobna 2,2 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/05/31
16,59 zł
0,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Himalajska Różowa Gruba 2,2 kg - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba 2,2 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/30
14,48 zł
0,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma +Pieprz Czarny Bio 550 mg 100 kapsułek - Natvita
Dostępność

Kurkuma +Pieprz Czarny Bio 550 mg 100 kapsułek - Natvita

Data min. trwałości: 2028/02/02
38,99 zł
0,39 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops