Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Przyprawa do Ziemniaków Bez Soli Mielona 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa do Ziemniaków Bez Soli Mielona 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,96 zł
4,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Prażona Crispy 100 g - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona Crispy 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,98 zł
4,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zioła Prowansalskie 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Zioła Prowansalskie 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,89 zł
4,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Warzyw  200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Warzyw 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,69 zł
4,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czubryca Czerwona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czubryca Czerwona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,68 zł
4,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielona Pasta Curry 227g - Real Thai
Dostępność

Zielona Pasta Curry 227g - Real Thai

Data min. trwałości: 2028/03/17
10,94 zł
4,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka 250 g - Big Nature
Dostępność

Czarnuszka 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/31
11,99 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czubryca Zielona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czubryca Zielona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/30
9,56 zł
4,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Drobiu Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Drobiu Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,37 zł
4,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Przyprawa Uniwersalna 138 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa Uniwersalna 138 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,44 zł
4,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Ziarno 200 g - Vitafarm
Dostępność

Kozieradka Ziarno 200 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,29 zł
4,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Ziołowa 500 g - Dary Natury
Dostępność

Sól Ziołowa 500 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/01
22,99 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nowalijka Wiosenna 100 g - Planteon
Dostępność

Nowalijka Wiosenna 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/04/01
4,49 zł
4,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka Nasiona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czarnuszka Nasiona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/01
8,98 zł
4,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Imbir Mielony 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/01/30
8,89 zł
4,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Ziarno 250 g - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
11,09 zł
4,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Ziemniaków 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Ziemniaków 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/03/05
8,79 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Grilla Grys 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Grilla Grys 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/12/17
4,38 zł
4,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bio  1 kg - BATOM
Dostępność

Kurkuma Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2028/02/29
43,74 zł
4,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Batatów z Rozmarynem Bio 190 g - Naura
Dostępność

Pasta z Batatów z Rozmarynem Bio 190 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/05/17
8,29 zł
4,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Kozieradka Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
4,35 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bazylia Suszona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Bazylia Suszona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/11/30
8,69 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops