Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Kurkuma BIO 150 g  - BATOM
Dostępność

Kurkuma BIO 150 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,89 zł
6,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Posypka Bajglowa 100 g - Fivio Up
Dostępność

Posypka Bajglowa 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2028/02/04
6,58 zł
6,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czosnku, Imbiru i Chili 120 g - House of Asia
Dostępność

Pasta z Czosnku, Imbiru i Chili 120 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/02/24
7,79 zł
6,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Mielone 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Curry Mielone 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
12,89 zł
6,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Kurczaka 100 g - Fivio Up
Dostępność

Przyprawa do Kurczaka 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2026/12/31
6,39 zł
6,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Wędzona Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Papryka Słodka Wędzona Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/05/31
6,36 zł
6,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czubryca Zielona 100 g - Planteon
Dostępność

Czubryca Zielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/05/06
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tofu Kostka z Czosnkiem 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Kostka z Czosnkiem 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/12
15,49 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jarzynka bez Soli 250 g - Smakosz
Dostępność

Jarzynka bez Soli 250 g - Smakosz

Data min. trwałości: 2027/08/19
15,29 zł
6,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Cayenne Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Cayenne Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
6,09 zł
6,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/12/31
6,08 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Imbirowy NFC Bio 330 ml - Batom
Dostępność

Sok Imbirowy NFC Bio 330 ml - Batom

Data min. trwałości: 2027/10/24
19,91 zł
6,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Gyrosa i Kebabu 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Gyrosa i Kebabu 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/23
5,99 zł
5,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Grilla Drobna 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Grilla Drobna 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/02/05
5,99 zł
5,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Kebaba Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Kebaba Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,90 zł
5,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cebula Suszona Grys 100 g - Big Nature
Dostępność

Cebula Suszona Grys 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/19
5,93 zł
5,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa 5 Smaków 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa 5 Smaków 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rozmaryn Suszony 100 g - Big Nature
Dostępność

Rozmaryn Suszony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/10/20
5,89 zł
5,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czubryca Czerwona 100 g - Planteon
Dostępność

Czubryca Czerwona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/09
5,89 zł
5,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Włoszczyzna Suszona 250 g - Smakosz
Dostępność

Włoszczyzna Suszona 250 g - Smakosz

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,49 zł
5,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tofu Kostka z Czarnuszką 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Kostka z Czarnuszką 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/20
14,39 zł
5,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zapas Przyprawa do Drobiu 140 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa do Drobiu 140 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
7,98 zł
5,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Cynamon Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/01/15
5,70 zł
5,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koper Włoski Ziarno 100 g - Planteon
Dostępność

Koper Włoski Ziarno 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2030/11/30
5,69 zł
5,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops