Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Bulion Warzywny w Kostkach Bezglutenowy Bio 100 g - Eureko
Dostępność

Bulion Warzywny w Kostkach Bezglutenowy Bio 100 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/10/01
8,29 zł
8,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Jodowana Gruba 500 g - Intenson
Dostępność

Sól Himalajska Jodowana Gruba 500 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/05/31
3,81 zł
0,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek Mielony Suszony Bio 20 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Czarny Czosnek Mielony Suszony Bio 20 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2028/03/29
11,09 zł
55,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekstrakt Waniliowy Bio 50 ml - Royal Brand
Dostępność

Ekstrakt Waniliowy Bio 50 ml - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/07/22
49,99 zł
99,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma +Pieprz Czarny Bio 550 mg 100 kapsułek - Natvita
Dostępność

Kurkuma +Pieprz Czarny Bio 550 mg 100 kapsułek - Natvita

Data min. trwałości: 2028/02/02
38,99 zł
0,39 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Pomidorowy z Bazylią Bio 340 g - Iris
Dostępność

Sos Pomidorowy z Bazylią Bio 340 g - Iris

Data min. trwałości: 2029/07/26
8,38 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Eteryczny Goździkowy 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Olejek Eteryczny Goździkowy 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/04/29
22,99 zł
76,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Olejek Eteryczny Rozemarijn Rozmaryn Lekarski Bio 10 ml - Physalis
Dostępność

Olejek Eteryczny Rozemarijn Rozmaryn Lekarski Bio 10 ml - Physalis

Data min. trwałości: 2031/03/31
25,40 zł
254,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Chili Płatek 100 g - TRS
Dostępność

Papryka Chili Płatek 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/10/31
15,39 zł
15,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt z Wanilii Bio 100 ml - Taylor and  Colledge
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bio 100 ml - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/01/31
48,15 zł
48,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt z Wanilii Bio 50 ml - Taylor and  Colledge
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bio 50 ml - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/02/28
34,39 zł
68,78 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch
Dostępność

Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch

Data min. trwałości: 2028/10/01
7,64 zł
7,64 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,69 zł
18,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Morska Jodowana Drobnoziarnista 350 g - Sante
Dostępność

Sól Morska Jodowana Drobnoziarnista 350 g - Sante

Data min. trwałości: 2028/07/02
4,18 zł
1,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bulion Warzywny w Proszku Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Bulion Warzywny w Proszku Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
17,69 zł
8,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Czerwona Słodka Mielona Bio 50 g - Dary Natury
Dostępność

Papryka Czerwona Słodka Mielona Bio 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/04
14,29 zł
28,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury
Dostępność

Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/02
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Bio 80 g - Dary Natury
Dostępność

Majeranek Bio 80 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
14,49 zł
18,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony Ekologiczny 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony Ekologiczny 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/01
15,39 zł
30,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Indyka Bio 50 g Dary Natury
Dostępność

Przyprawa do Indyka Bio 50 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/01
8,29 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops