Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Kostka Rosołowa Warzywna Bio 100 g - Naura
Dostępność

Kostka Rosołowa Warzywna Bio 100 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/06/03
7,39 zł
7,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 100 g - Naura
Dostępność

Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 100 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/06/03
8,39 zł
8,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Batatów z Rozmarynem Bio 190 g - Naura
Dostępność

Pasta z Batatów z Rozmarynem Bio 190 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/05/17
8,29 zł
4,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hummus Marchewkowy z Wędzoną Papryką Bio 190 g - Naura
Dostępność

Hummus Marchewkowy z Wędzoną Papryką Bio 190 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/07/07
6,97 zł
3,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka 250 g - Big Nature
Dostępność

Czarnuszka 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/31
11,99 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka 500 g - Big Nature
Dostępność

Czarnuszka 500 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/03/31
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Waniliowa Bio 50 g - Royal Brand
Dostępność

Pasta Waniliowa Bio 50 g - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/07/09
37,34 zł
74,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2027/02/17
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Paprykowo - Czosnkowa Bio 170 g - Dary Natury
Dostępność

Pasta Paprykowo - Czosnkowa Bio 170 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/31
8,94 zł
5,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Przyprawa Uniwersalna 138 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa Uniwersalna 138 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,44 zł
4,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Sól Himalajska Ziołowa 278 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Sól Himalajska Ziołowa 278 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
8,59 zł
3,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Pieprz Czarny Ziarno 160 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Pieprz Czarny Ziarno 160 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/05/31
12,98 zł
8,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Gruba 600 g - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba 600 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/12/31
4,87 zł
0,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zapas Przyprawa Chilli 190 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa Chilli 190 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2026/12/31
9,59 zł
5,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zapas Przyprawa do Drobiu 140 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa do Drobiu 140 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
7,98 zł
5,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Zioła Prowansalskie Młynek 38 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Zioła Prowansalskie Młynek 38 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,98 zł
31,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Drobna 1,1 kg  - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Drobna 1,1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,99 zł
0,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Himalajska Różowa Gruba 1,1 kg - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba 1,1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,99 zł
0,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka HOT 30 g - Wild Willy
Dostępność

Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka HOT 30 g - Wild Willy

Data min. trwałości: 2027/11/24
19,69 zł
65,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka 30 g - Wild Willy
Dostępność

Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka 30 g - Wild Willy

Data min. trwałości: 2028/05/15
15,89 zł
52,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Łyżka Smaków Eko 150 g - Dary Natury
Dostępność

Łyżka Smaków Eko 150 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
18,19 zł
12,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops