Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Galgant Korzeń Mielony 50 g - Natura Wita
Dostępność

Galgant Korzeń Mielony 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/06/30
10,42 zł
20,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bertram Korzeń Mielony 50 g - Natura Wita
Dostępność

Bertram Korzeń Mielony 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/05/31
21,99 zł
43,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Kurczak Pieczony 100 g - Natura Wita
Dostępność

Mieszanka Kurczak Pieczony 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/12/31
16,09 zł
16,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Rosołowa 80 g - Natura Wita
Dostępność

Mieszanka Rosołowa 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/04/30
11,21 zł
14,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Warzywna do Zup 80 g - Natura Wita
Dostępność

Mieszanka Warzywna do Zup 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/12/31
14,39 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Włoszczyzna Suszona 250 g - Smakosz
Dostępność

Włoszczyzna Suszona 250 g - Smakosz

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,49 zł
5,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Epsom Sól Gorzka 1 kg - Smakosz
Dostępność

Sól Epsom Sól Gorzka 1 kg - Smakosz

Data min. trwałości: 2030/12/06
12,79 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Złote Mleko w Proszku 100 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Złote Mleko w Proszku 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
23,99 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Złote Mleko Proszek BIO 100 g - Natvita
Dostępność

Złote Mleko Proszek BIO 100 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,25 zł
15,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Złote Mleko Proszek BIO 220 g - Natvita
Dostępność

Złote Mleko Proszek BIO 220 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/12/31
24,89 zł
11,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Cejloński Mielony Bio 200 g - Natvita
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 200 g - Natvita

Data min. trwałości: 2028/01/31
34,89 zł
17,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Kurkuma Mielona Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/07/28
14,69 zł
7,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma Mielona Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kurkuma Mielona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/07/28
26,99 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
 Chipsy Kukurydziano-Ryżowe  Papryka 50 g Benlian
Dostępność

Chipsy Kukurydziano-Ryżowe Papryka 50 g Benlian

Data min. trwałości: 2027/03/06
7,29 zł
14,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Makrela Pstrąg Grillowana Papryka 180 g Helcom
Dostępność

Pasta Makrela Pstrąg Grillowana Papryka 180 g Helcom

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,29 zł
6,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
 Paluszki Grissini z Rozmarynem 125 g NaturAvena
Dostępność

Paluszki Grissini z Rozmarynem 125 g NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/04/19
4,22 zł
3,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szczypiorkowa Posypka 10 g - Dary Natury
Dostępność

Szczypiorkowa Posypka 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
6,59 zł
65,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Ziołowa 500 g - Dary Natury
Dostępność

Sól Ziołowa 500 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/01
22,99 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Laurosept Q73 Olejek Laurowy z Olejkiem Kurkumowym 30 ml - Asepta
Dostępność

Laurosept Q73 Olejek Laurowy z Olejkiem Kurkumowym 30 ml - Asepta

Data min. trwałości: 2026/12/31
59,33 zł
197,77 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Cejloński Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
15,19 zł
30,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Czarna Kala Namak Drobno Mielona 600 G Crystalline Planet
Dostępność

Sól Czarna Kala Namak Drobno Mielona 600 G Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2031/02/28
9,99 zł
1,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon z Czarnuszką Wzmacniający 250 ml Beaute Marrakech
Dostępność

Szampon z Czarnuszką Wzmacniający 250 ml Beaute Marrakech

Data min. trwałości: 2028/06/30
19,59 zł
7,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bezglutenowa BIO 100 g - Pięć Przemian
Dostępność

Kurkuma Bezglutenowa BIO 100 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,39 zł
14,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops