Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Kminek Ziarno 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kminek Ziarno 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
5,69 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Posypka do Popcornu Czekoladowy Wystrzał 100 g - Planteon
Dostępność

Posypka do Popcornu Czekoladowy Wystrzał 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/08/26
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Kurkuma Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Naturalnie Wędzona Słodka 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Papryka Naturalnie Wędzona Słodka 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/12/31
9,29 zł
9,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony 200 g - Sunplant
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony 200 g - Sunplant

Data min. trwałości: 2029/02/11
18,49 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 500 g - Planteon
Dostępność

Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/30
44,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Mielone 100 g - Delifood
Dostępność

Curry Mielone 100 g - Delifood

Data min. trwałości: 2027/08/05
8,99 zł
8,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Laska BIO 1 Sztuka - BATOM
Dostępność

Wanilia Laska BIO 1 Sztuka - BATOM

Data min. trwałości: 2027/04/28
8,98 zł
8,98 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/03/31
8,90 zł
8,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kmin Rzymski Mielony  100 g - Big Nature - Kumin Przemielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Big Nature - Kumin Przemielony

Data min. trwałości: 2028/08/07
8,90 zł
8,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kmin Rzymski Mielony 100 g - Naturalnie Zdrowe - Kumin Zmielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Naturalnie Zdrowe - Kumin Zmielony

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,89 zł
8,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bulion Warzywny w Proszku Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Bulion Warzywny w Proszku Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
17,69 zł
8,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Granulowany 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Granulowany 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/06/30
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziołowa Przyprawa w Płynie Bio 297 g - Erntesegen
Dostępność

Ziołowa Przyprawa w Płynie Bio 297 g - Erntesegen

Data min. trwałości: 2027/12/06
25,99 zł
8,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czerwona Pasta Curry 113 g - House of Asia
Dostępność

Czerwona Pasta Curry 113 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/01/28
9,89 zł
8,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Sól Himalajska Ziołowa Młynek 139 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Sól Himalajska Ziołowa Młynek 139 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,98 zł
8,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Złote Mleko Mieszanka Przypraw 100 g - Planteon
Dostępność

Złote Mleko Mieszanka Przypraw 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/05/06
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/02/28
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Ostra Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Mielony Polski 250 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Mielony Polski 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/05
21,34 zł
8,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie Ziarno 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Ziele Angielskie Ziarno 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/09/20
16,96 zł
8,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 100 g - Naura
Dostępność

Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 100 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/06/03
8,39 zł
8,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops