Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Papryka Wędzona Mielona Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Papryka Wędzona Mielona Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/09/30
12,23 zł
24,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Makrela Pstrąg Grillowana Papryka 180 g Helcom
Dostępność

Pasta Makrela Pstrąg Grillowana Papryka 180 g Helcom

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,29 zł
6,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gałka Muszkatołowa Cała 30 g - Dary Natury
Dostępność

Gałka Muszkatołowa Cała 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
12,39 zł
41,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Grubo Mielona 1 kg - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Grubo Mielona 1 kg - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/08/31
12,39 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
12,48 zł
12,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Goździki Mielone 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Goździki Mielone 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/02/28
12,49 zł
12,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,68 zł
12,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Melisa Suszona Bezglutenowa BIO 50 g - Pięć Przemian
Dostępność

Melisa Suszona Bezglutenowa BIO 50 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/10/01
12,69 zł
25,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Sałatek z Czarnym Czosnkiem BIO 35 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa do Sałatek z Czarnym Czosnkiem BIO 35 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/07/17
12,78 zł
36,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Biały Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Biały Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
12,79 zł
25,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Anyż Gwiazdkowy Cały 30 g - Dary Natury
Dostępność

Anyż Gwiazdkowy Cały 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
12,79 zł
42,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Epsom Sól Gorzka 1 kg - Smakosz
Dostępność

Sól Epsom Sól Gorzka 1 kg - Smakosz

Data min. trwałości: 2030/12/06
12,79 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,79 zł
12,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Ryb BIO 40 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa do Ryb BIO 40 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,79 zł
31,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Ziele Angielskie Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/31
12,87 zł
12,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Garam Masala Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Garam Masala Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/03
12,89 zł
21,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Mielone 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Curry Mielone 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
12,89 zł
6,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Laski BIO 50 g - Batom
Dostępność

Cynamon Cejloński Laski BIO 50 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/12/31
12,89 zł
25,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Pieprz Czarny Ziarno 160 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Pieprz Czarny Ziarno 160 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/05/31
12,98 zł
8,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Kurkuma Mielona Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/05/31
12,99 zł
25,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koperek Suszony Bio 30 g  - Pięć Przemian
Dostępność

Koperek Suszony Bio 30 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/11/01
12,99 zł
43,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Kozieradka Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2030/05/31
13,17 zł
1,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Galgant Korzeń Mielony 50 g - Natura Wita
Dostępność

Galgant Korzeń Mielony 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/06/30
10,42 zł
20,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Mielona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/30
13,19 zł
6,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops