Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Anyż Gwiazdkowy Mielony 30 g - Dary Natury
Dostępność

Anyż Gwiazdkowy Mielony 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
13,29 zł
44,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Mielona Sterylizowana 10 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Mielona Sterylizowana 10 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/03/01
13,29 zł
132,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Całe 100 g - Big Nature
Dostępność

Goździki Całe 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/10/31
13,39 zł
13,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miechunka Suszona 100 g - Big Nature
Dostępność

Miechunka Suszona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/20
13,48 zł
13,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony Bio 40 g - Lebensbaum
Dostępność

Imbir Mielony Bio 40 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/07/30
13,49 zł
33,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie 100 g - Targroch
Dostępność

Ziele Angielskie 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,49 zł
13,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jarzynka Przyprawa Uniwersalna 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Jarzynka Przyprawa Uniwersalna 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2028/03/24
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony BIO 60 g - Pięć Przemian
Dostępność

Imbir Mielony BIO 60 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/02/29
13,59 zł
22,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kurczaka 500 g - Fivio Up
Dostępność

Przyprawa do Kurczaka 500 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/01/31
13,59 zł
2,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga
Dostępność

Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/11/30
13,69 zł
13,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Syczuański 50 g - Planteon
Dostępność

Pieprz Syczuański 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/27
13,79 zł
27,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska w Płatkach z Chili BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Sól Himalajska w Płatkach z Chili BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/02/13
13,89 zł
16,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Herbatka Kurkuma Pomarańcza Bio (17x 2 g) 34 g -  Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Kurkuma Pomarańcza Bio (17x 2 g) 34 g - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/09/30
13,98 zł
41,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Cayenne Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Cayenne Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/04
13,99 zł
23,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Kolorowy 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Kolorowy 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,99 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Całe 100 g - Vitafarm
Dostępność

Goździki Całe 100 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,09 zł
14,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Czarna Kala Namak Drobno Mielona 1 kg - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Czarna Kala Namak Drobno Mielona 1 kg - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/12/31
14,19 zł
1,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Rosołowa 80 g - Natura Wita
Dostępność

Mieszanka Rosołowa 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/04/30
11,21 zł
14,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Przyprawa w Diecie Bezsolnej 60 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Przyprawa w Diecie Bezsolnej 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/10/03
14,19 zł
23,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalny Olejek Eteryczny Goździki 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Naturalny Olejek Eteryczny Goździki 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2029/04/30
14,29 zł
142,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Czerwona Słodka Mielona Bio 50 g - Dary Natury
Dostępność

Papryka Czerwona Słodka Mielona Bio 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/04
14,29 zł
28,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian
Dostępność

Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/31
14,29 zł
31,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops