Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Zioła Prowansalskie Bezglutenowe BIO 40 g - Pięć Przemian
Dostępność

Zioła Prowansalskie Bezglutenowe BIO 40 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/11
10,05 zł
25,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch
Dostępność

Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch

Data min. trwałości: 2028/10/01
7,64 zł
7,64 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cząber Suszony Bezglutenowy BIO 40 g - Pięć Przemian
Dostępność

Cząber Suszony Bezglutenowy BIO 40 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/04/01
10,19 zł
25,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio
Dostępność

Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio

Data min. trwałości: 2027/09/05
7,85 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Czarny Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/31
10,48 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bluszczyk Kurdybanek Ziele 50 g - Nanga
Dostępność

Bluszczyk Kurdybanek Ziele 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2029/03/31
10,59 zł
21,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi Liść 50 g - Planteon
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Liść 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/30
10,59 zł
21,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony Bio 10 g - Lebensbaum
Dostępność

Kardamon Mielony Bio 10 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/07/31
10,69 zł
106,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidor z Czosnkiem i Bazylią 100 g - Planteon
Dostępność

Pomidor z Czosnkiem i Bazylią 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/17
10,69 zł
10,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa Podwójny Czosnek Bez Soli 100 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Podwójny Czosnek Bez Soli 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,69 zł
10,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kminek Cały BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Kminek Cały BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,74 zł
12,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury
Dostępność

Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
10,79 zł
10,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natka Pietruszki Suszona BIO 20 g - Pięć Przemian
Dostępność

Natka Pietruszki Suszona BIO 20 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/08/31
10,79 zł
53,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Karkówki Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Karkówki Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,91 zł
5,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona Uniwersalna Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona Uniwersalna Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,93 zł
5,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Ryb Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Ryb Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,93 zł
5,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielona Pasta Curry 227g - Real Thai
Dostępność

Zielona Pasta Curry 227g - Real Thai

Data min. trwałości: 2028/03/17
10,94 zł
4,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa Curry Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa Curry Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/01
10,99 zł
18,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Ziarno 250 g - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
11,09 zł
4,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek Mielony Suszony Bio 20 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Czarny Czosnek Mielony Suszony Bio 20 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2028/03/29
11,09 zł
55,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Ziarnisty 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarnisty 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/31
11,19 zł
11,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops