Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,05 zł
5,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zioła Prowansalskie Bezglutenowe BIO 40 g - Pięć Przemian
Dostępność

Zioła Prowansalskie Bezglutenowe BIO 40 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/11
10,05 zł
25,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Czarny Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Kozieradka Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Bataty z Ciecierzycy i Rozmarynem Bio 185 g - NaturAvena
Dostępność

Pasta Bataty z Ciecierzycy i Rozmarynem Bio 185 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/17
9,99 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Drobna 1,1 kg  - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Drobna 1,1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,99 zł
0,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Himalajska Różowa Gruba 1,1 kg - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba 1,1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,99 zł
0,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Czarna Kala Namak Drobno Mielona 600 G Crystalline Planet
Dostępność

Sól Czarna Kala Namak Drobno Mielona 600 G Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2031/02/28
9,99 zł
1,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Wędzona Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Papryka Ostra Wędzona Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona 200 g - Sunplant
Dostępność

Kurkuma Mielona 200 g - Sunplant

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jałowiec Owoc 100 g - Planteon
Dostępność

Jałowiec Owoc 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Mięsa Mielonego 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Mięsa Mielonego 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Suszony Płatki 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czosnek Suszony Płatki 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka 150 g - Naturavena
Dostępność

Czarnuszka 150 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2028/09/30
9,99 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony 100 g - TRS
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Ziemniaków Bez Soli Mielona 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa do Ziemniaków Bez Soli Mielona 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,96 zł
4,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops