Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Papryka Wędzona Mielona Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Papryka Wędzona Mielona Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/09/30
12,23 zł
24,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Grilla BIO 45 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa do Grilla BIO 45 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/06/25
12,13 zł
26,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Ziemniaków BIO 70 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa do Ziemniaków BIO 70 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/07/03
12,10 zł
17,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Laska 40 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Laska 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,99 zł
29,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka 250 g - Big Nature
Dostępność

Czarnuszka 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/31
11,99 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Kebaba Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Kebaba Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,90 zł
5,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie Całe 50 g - Dary Natury
Dostępność

Ziele Angielskie Całe 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
11,89 zł
23,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Adżwan Nasiona 100 g - TRS
Dostępność

Adżwan Nasiona 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,89 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Cała BIO 120 g - Pięć Przemian
Dostępność

Kozieradka Cała BIO 120 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/05/01
11,89 zł
9,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Mielona 100 g - TRS
Dostępność

Kolendra Mielona 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/09/20
8,32 zł
8,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa 5 Smaków 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa 5 Smaków 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 500 g - Targroch
Dostępność

Kozieradka Mielona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
9,24 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kostki Rosołowe Warzywne (Żółte) Bio 8x10,5g- Rapunzel
Dostępność

Kostki Rosołowe Warzywne (Żółte) Bio 8x10,5g- Rapunzel

Data min. trwałości: 2027/01/27
11,59 zł
13,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Pomidorowo Czosnkowa Z Czarnuszką 40 g Dary Natury
Dostępność

Przyprawa Pomidorowo Czosnkowa Z Czarnuszką 40 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
11,49 zł
28,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie Ziarno 100 g - Fivio Up
Dostępność

Ziele Angielskie Ziarno 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2029/10/15
11,49 zł
11,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupiąca Cebula z Chili w Oleju 120 g - IPINCIO
Dostępność

Chrupiąca Cebula z Chili w Oleju 120 g - IPINCIO

Data min. trwałości: 2028/04/14
11,49 zł
9,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Goździki Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,48 zł
11,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Mielone 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pomidory Mielone 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Sól Morska Grubo Mielona 1 kg - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Morska Grubo Mielona 1 kg - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/08/14
11,37 zł
1,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Bio 12,5 g - Lebensbaum
Dostępność

Majeranek Bio 12,5 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/05/31
11,29 zł
90,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops