Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Eko Czarnuszka 50 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Czarnuszka 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
9,39 zł
18,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Przyprawa do Karkówki 40 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Przyprawa do Karkówki 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
7,59 zł
18,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Uniwersalna Przyprawa z Dzikich Ziół 40 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Uniwersalna Przyprawa z Dzikich Ziół 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/04
7,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bio  1 kg - BATOM
Dostępność

Kurkuma Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2028/02/29
43,74 zł
4,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Przyprawa w Diecie Bezsolnej 60 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Przyprawa w Diecie Bezsolnej 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/10/03
14,19 zł
23,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Gochugaru Grys 100 g - Planteon
Dostępność

Papryka Gochugaru Grys 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/18
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Jodowana Grubo Mielona 500 g - Natura
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Jodowana Grubo Mielona 500 g - Natura

Data min. trwałości: 2030/12/31
5,89 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga
Dostępność

Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/11/30
13,69 zł
13,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hyzop Ziele 100 g - Nanga
Dostępność

Hyzop Ziele 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/04/01
15,19 zł
15,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Galgant Korzeń Mielony 50 g - Nanga
Dostępność

Galgant Korzeń Mielony 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/01/17
17,69 zł
35,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,79 zł
12,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bluszczyk Kurdybanek Ziele 50 g - Nanga
Dostępność

Bluszczyk Kurdybanek Ziele 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2029/03/31
10,59 zł
21,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Całe 100 g - Vitafarm
Dostępność

Goździki Całe 100 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,09 zł
14,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona 200 g - Sunplant
Dostępność

Kurkuma Mielona 200 g - Sunplant

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielona Pasta Curry 113 g - House of Asia
Dostępność

Zielona Pasta Curry 113 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/04/10
9,16 zł
8,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Złote Mleko Mieszanka Rozgrzewająca 200 g - Herbapol
Dostępność

Złote Mleko Mieszanka Rozgrzewająca 200 g - Herbapol

Data min. trwałości: 2028/03/31
32,99 zł
16,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony 200 g - Sunplant
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony 200 g - Sunplant

Data min. trwałości: 2029/02/11
18,49 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Estragon Liść 50 g - Planteon
Dostępność

Estragon Liść 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/01
7,29 zł
14,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czubryca Czerwona 100 g - Planteon
Dostępność

Czubryca Czerwona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/09
5,89 zł
5,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czubryca Zielona 100 g - Planteon
Dostępność

Czubryca Zielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/05/06
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,05 zł
5,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Ziele Angielskie Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/31
12,87 zł
12,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops