Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Posypka do Popcornu Indyjski Wystrzał 100 g - Planteon
Dostępność

Posypka do Popcornu Indyjski Wystrzał 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/03
9,49 zł
9,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupiąca Cebula z Chili w Oleju 120 g - IPINCIO
Dostępność

Chrupiąca Cebula z Chili w Oleju 120 g - IPINCIO

Data min. trwałości: 2028/04/14
11,49 zł
9,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liść Laurowy 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Liść Laurowy 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,64 zł
9,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/03
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Wędzona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Słodka Wędzona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Słodkiej Bazylii 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Nasiona Słodkiej Bazylii 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,69 zł
9,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/10/01
9,89 zł
9,89 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Cytrynowy 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Cytrynowy 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,89 zł
9,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Cała BIO 120 g - Pięć Przemian
Dostępność

Kozieradka Cała BIO 120 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/05/01
11,89 zł
9,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cząber Suszony 60 g - Big Nature
Dostępność

Cząber Suszony 60 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
5,98 zł
9,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Wędzona Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Papryka Ostra Wędzona Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jałowiec Owoc 100 g - Planteon
Dostępność

Jałowiec Owoc 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Suszony Płatki 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czosnek Suszony Płatki 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony 100 g - TRS
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oregano Suszone 50 g - Big Nature
Dostępność

Oregano Suszone 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/02/15
5,09 zł
10,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kostka Rosołowa Warzywna Bio 66 g - NaturAvena
Dostępność

Kostka Rosołowa Warzywna Bio 66 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/08/28
6,80 zł
10,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Gryczane Czosnkowe 50 g - Smajstrla
Dostępność

Chrupki Gryczane Czosnkowe 50 g - Smajstrla

Data min. trwałości: 2027/05/11
5,16 zł
10,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chilli 60 g - Dary Natury
Dostępność

Chilli 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Czarny Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/31
10,48 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidor z Czosnkiem i Bazylią 100 g - Planteon
Dostępność

Pomidor z Czosnkiem i Bazylią 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/17
10,69 zł
10,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa Podwójny Czosnek Bez Soli 100 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Podwójny Czosnek Bez Soli 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,69 zł
10,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona 60 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Kurkuma Mielona 60 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2026/11/30
6,44 zł
10,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury
Dostępność

Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
10,79 zł
10,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops