Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Włoszczyzna Warzywa Suszone Bio 150 g - Batom
Dostępność

Włoszczyzna Warzywa Suszone Bio 150 g - Batom

Data min. trwałości: 2028/03/01
16,74 zł
11,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Ziarnisty 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarnisty 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/31
11,19 zł
11,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Morska w Płatkach 250 g - Maldon
Dostępność

Sól Morska w Płatkach 250 g - Maldon

Data min. trwałości: 2031/06/15
27,99 zł
11,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Podlaska Przyprawa do Ogórków Konserwowych 100 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Ogórków Konserwowych 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
11,29 zł
11,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Złote Mleko Proszek BIO 220 g - Natvita
Dostępność

Złote Mleko Proszek BIO 220 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/12/31
24,89 zł
11,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Kora 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Kora 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
6,79 zł
11,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kozieradka 60 g Dary Natury
Dostępność

Kozieradka 60 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
6,79 zł
11,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Goździki Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,48 zł
11,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie Ziarno 100 g - Fivio Up
Dostępność

Ziele Angielskie Ziarno 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2029/10/15
11,49 zł
11,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Chlebowe z Pomidorami i Oregano 80 g - Snatts
Dostępność

Chrupki Chlebowe z Pomidorami i Oregano 80 g - Snatts

Data min. trwałości: 2027/04/18
9,29 zł
11,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony 60 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Imbir Mielony 60 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,98 zł
11,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 66 g - NaturAvena
Dostępność

Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 66 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/09/30
7,79 zł
11,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio
Dostępność

Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio

Data min. trwałości: 2027/09/05
7,85 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Adżwan Nasiona 100 g - TRS
Dostępność

Adżwan Nasiona 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,89 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Gyrosa 50 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa do Gyrosa 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
5,95 zł
11,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Chili Con Carne 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Chili Con Carne 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/28
5,99 zł
11,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekologiczny Bulion Drobiowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital
Dostępność

Ekologiczny Bulion Drobiowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital

Data min. trwałości: 2028/01/10
7,99 zł
12,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Łyżka Smaków Eko 150 g - Dary Natury
Dostępność

Łyżka Smaków Eko 150 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
18,19 zł
12,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tymianek Suszony 40 g - Big Nature
Dostępność

Tymianek Suszony 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/16
4,89 zł
12,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kozieradka Mielona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kozieradka Mielona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
7,39 zł
12,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops