Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature
Dostępność

Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,89 zł
13,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga
Dostępność

Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/11/30
13,69 zł
13,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Korzeń Mielony Bio 250 g - Natvita
Dostępność

Kurkuma Korzeń Mielony Bio 250 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/07/01
33,99 zł
13,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie 100 g - Targroch
Dostępność

Ziele Angielskie 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,49 zł
13,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miechunka Suszona 100 g - Big Nature
Dostępność

Miechunka Suszona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/20
13,48 zł
13,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Całe 100 g - Big Nature
Dostępność

Goździki Całe 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/10/31
13,39 zł
13,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Worcestershire Wegański Bio 140 ml - Sanchon
Dostępność

Sos Worcestershire Wegański Bio 140 ml - Sanchon

Data min. trwałości: 2029/04/30
18,49 zł
13,21 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Suszona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cebula Suszona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
7,89 zł
13,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bio 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kurkuma Bio 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
25,99 zł
13,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony 60 g - Dary Natury
Dostępność

Imbir Mielony 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
7,79 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podlaska Przyprawa do Grilla 50 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Grilla 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
6,49 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Curry PANANG 50 g - LOBO
Dostępność

Pasta Curry PANANG 50 g - LOBO

Data min. trwałości: 2027/12/12
6,49 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Ziele Angielskie Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/31
12,87 zł
12,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,79 zł
12,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bazylia Suszona 50 g - Targroch
Dostępność

Bazylia Suszona 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/07/31
6,39 zł
12,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,68 zł
12,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kminek Cały BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Kminek Cały BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,74 zł
12,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion z Kury Bulion Drobiowy Bio 66 g BioOaza
Dostępność

Bulion z Kury Bulion Drobiowy Bio 66 g BioOaza

Data min. trwałości: 2027/09/30
8,29 zł
12,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pikantna Pasta Harissa Tubka 70 g - Le Phare Du Cap Bon
Dostępność

Pikantna Pasta Harissa Tubka 70 g - Le Phare Du Cap Bon

Data min. trwałości: 2028/06/30
8,79 zł
12,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Goździki Mielone 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Goździki Mielone 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/02/28
12,49 zł
12,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
12,48 zł
12,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops