Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Pasta Tajska Czerwone Curry Bezglutenowa Bio 120 g - Terrasana
Dostępność

Pasta Tajska Czerwone Curry Bezglutenowa Bio 120 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2028/09/23
19,99 zł
16,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Indyka Bio 50 g Dary Natury
Dostępność

Przyprawa do Indyka Bio 50 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/01
8,29 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Miodowo - Czosnkowa 50 g - House of Asia
Dostępność

Pasta Miodowo - Czosnkowa 50 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/09/13
8,29 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Butter Chicken Łagodna 50 g - House of Asia
Dostępność

Pasta Butter Chicken Łagodna 50 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/02/10
8,29 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziołowa Przyprawa Do Mięs 50 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Ziołowa Przyprawa Do Mięs 50 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2028/04/30
8,29 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Złote Mleko Mieszanka Rozgrzewająca 200 g - Herbapol
Dostępność

Złote Mleko Mieszanka Rozgrzewająca 200 g - Herbapol

Data min. trwałości: 2028/03/31
32,99 zł
16,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kminek Ziarno Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kminek Ziarno Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/04
9,89 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury
Dostępność

Chrzan Korzeń Bio 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/02
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature
Dostępność

Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska w Płatkach z Chili BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Sól Himalajska w Płatkach z Chili BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/02/13
13,89 zł
16,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek Bio (1 Sztuka) - Przetwory z Natury
Dostępność

Czarny Czosnek Bio (1 Sztuka) - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2028/03/20
16,19 zł
16,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Kurczak Pieczony 100 g - Natura Wita
Dostępność

Mieszanka Kurczak Pieczony 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/12/31
16,09 zł
16,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kozieradka Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kozieradka Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
9,59 zł
15,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka 50 g - Dary Natury
Dostępność

Czarnuszka 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/04
7,89 zł
15,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podlaska Przyprawa do Rosołu 50 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Rosołu 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/04
7,89 zł
15,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Ziołowy Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Ziołowy Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/04
9,39 zł
15,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 50 g - Planteon
Dostępność

Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/01
7,79 zł
15,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Oregano z Cebulą 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Oregano z Cebulą 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2028/02/28
13,19 zł
15,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Cebula z Papryką Ostrą 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Cebula z Papryką Ostrą 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2028/01/26
13,19 zł
15,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziołowa Przyprawa w Płynie Bio 107 g - Erntesegen
Dostępność

Ziołowa Przyprawa w Płynie Bio 107 g - Erntesegen

Data min. trwałości: 2028/01/25
16,49 zł
15,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Chili Płatek 100 g - TRS
Dostępność

Papryka Chili Płatek 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/10/31
15,39 zł
15,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma 50 g - Dary Natury
Dostępność

Kurkuma 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podlaska Przyprawa do Ryb 50 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Ryb 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops