Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Cynamon Laski 50 g - Targroch
Dostępność

Cynamon Laski 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/08/31
9,39 zł
18,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,69 zł
18,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rozmaryn BIO 45 g - Pięć Przemian
Dostępność

Rozmaryn BIO 45 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,39 zł
18,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Wędzona BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Papryka Wędzona BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/09/30
15,79 zł
18,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 40 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/04/30
7,36 zł
18,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Chleba z Masłem Casablanca 85 g - Visana
Dostępność

Przyprawa do Chleba z Masłem Casablanca 85 g - Visana

Data min. trwałości: 2027/06/20
15,59 zł
18,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa Curry Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa Curry Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/01
10,99 zł
18,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Bio 80 g - Dary Natury
Dostępność

Majeranek Bio 80 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
14,49 zł
18,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi Liść 250 g - Planteon
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Liść 250 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/17
44,99 zł
18,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Warzywna do Zup 80 g - Natura Wita
Dostępność

Mieszanka Warzywna do Zup 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/12/31
14,39 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Curry z Madrasu Bezglutenowe BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Curry z Madrasu Bezglutenowe BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/08/06
15,29 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kolendra 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
5,39 zł
17,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Kolendrowa 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Kolendrowa 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2027/01/19
15,09 zł
17,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Paprykowa Ostra 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Paprykowa Ostra 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2028/02/28
14,98 zł
17,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony Bio 200 g - Dary Natury
Dostępność

Imbir Mielony Bio 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
34,99 zł
17,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Cejloński Mielony Bio 200 g - Natvita
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 200 g - Natvita

Data min. trwałości: 2028/01/31
34,89 zł
17,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Złoty Kurczak Bez Dodatku Soli Bio 20 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa Złoty Kurczak Bez Dodatku Soli Bio 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/01
3,46 zł
17,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Ziemniaków BIO 70 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa do Ziemniaków BIO 70 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/07/03
12,10 zł
17,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Papryka Słodka Mielona BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/10/31
14,69 zł
17,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska CZOSNKOWA z Eko Ziołami MŁYNEK 140 g - Dary Natury
Dostępność

Sól Himalajska CZOSNKOWA z Eko Ziołami MŁYNEK 140 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
23,99 zł
17,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Czarny Ziarnisty BIO 100 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarnisty BIO 100 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/12/31
16,99 zł
16,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Fivio Up
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/04/16
16,98 zł
16,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,79 zł
16,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops