Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Majeranek Suszony Otarty 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Majeranek Suszony Otarty 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/07/30
7,47 zł
7,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Ziołowy Mielony 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Ziołowy Mielony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,49 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Pasztetu 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Pasztetu 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/13
7,49 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chilli Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Chilli Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,59 zł
7,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie Ziarno 500 g - Planteon
Dostępność

Ziele Angielskie Ziarno 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/31
37,99 zł
7,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch
Dostępność

Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch

Data min. trwałości: 2028/10/01
7,64 zł
7,64 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oregano Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Oregano Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/10/10
7,79 zł
7,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Granulowany Suszony 100 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Granulowany Suszony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/15
7,79 zł
7,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Burak Czerwony Mielony 400 g - Natura Wita
Dostępność

Burak Czerwony Mielony 400 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
31,18 zł
7,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon z Czarnuszką Wzmacniający 250 ml Beaute Marrakech
Dostępność

Szampon z Czarnuszką Wzmacniający 250 ml Beaute Marrakech

Data min. trwałości: 2028/06/30
19,59 zł
7,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidory Suszone Grys 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Pomidory Suszone Grys 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/03/30
19,59 zł
7,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Mielona 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Papryka Ostra Mielona 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/31
7,89 zł
7,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Gruba Młynek 200 g - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba Młynek 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/12/31
15,89 zł
7,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lubczyk Suszony 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Lubczyk Suszony 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/02
7,98 zł
7,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dosmaczka Babuni EKO 250 g - Dary natury
Dostępność

Dosmaczka Babuni EKO 250 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bio Kurkuma w Proszku 200 g - Vitally food
Dostępność

Bio Kurkuma w Proszku 200 g - Vitally food

Data min. trwałości: 2028/05/31
15,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Pieprz Czarny Ziarno 160 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Pieprz Czarny Ziarno 160 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/05/31
12,98 zł
8,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielona Pasta Curry 113 g - House of Asia
Dostępność

Zielona Pasta Curry 113 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/04/10
9,16 zł
8,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona Curry Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona Curry Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
16,29 zł
8,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Kandyzowany Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Imbir Kandyzowany Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/30
8,29 zł
8,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Warzywny w Kostkach Bezglutenowy Bio 100 g - Eureko
Dostępność

Bulion Warzywny w Kostkach Bezglutenowy Bio 100 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/10/01
8,29 zł
8,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kmin Rzymski Mielony 100 g - Planteon - Kumin Zmielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Planteon - Kumin Zmielony

Data min. trwałości: 2028/05/06
8,29 zł
8,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Mielona 100 g - TRS
Dostępność

Kolendra Mielona 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/09/20
8,32 zł
8,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 100 g - Naura
Dostępność

Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 100 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/06/03
8,39 zł
8,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops