Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 100 g - Naura
Dostępność

Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 100 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/06/03
8,39 zł
8,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rozmaryn BIO 45 g - Pięć Przemian
Dostępność

Rozmaryn BIO 45 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,39 zł
18,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kurczaka 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Kurczaka 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,39 zł
3,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Mielony 100 g - Targroch
Dostępność

Cynamon Mielony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,39 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Ziołowa Bez Soli 40 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Przyprawa Ziołowa Bez Soli 40 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/05/31
8,40 zł
21,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Całe Bio 30 g - Batom
Dostępność

Goździki Całe Bio 30 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,48 zł
28,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jarzynka Vega Bez Glutaminianu Sodu 250 g - Provita
Dostępność

Jarzynka Vega Bez Glutaminianu Sodu 250 g - Provita

Data min. trwałości: 2027/12/01
8,49 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona 60 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Kurkuma Mielona 60 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2026/11/30
6,44 zł
10,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Sól Himalajska Ziołowa 278 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Sól Himalajska Ziołowa 278 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
8,59 zł
3,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Przyprawa Uniwersalna 138 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa Uniwersalna 138 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,44 zł
4,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Złote Mleko Mieszanka Przypraw 100 g - Planteon
Dostępność

Złote Mleko Mieszanka Przypraw 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/05/06
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/02/28
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Ostra Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bazylia Suszona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Bazylia Suszona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/11/30
8,69 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Drobnoziarnista 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Sól Himalajska Drobnoziarnista 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2030/12/31
8,69 zł
0,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Rosołu z Lubczykiem 60 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Przyprawa do Rosołu z Lubczykiem 60 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2028/07/31
8,77 zł
14,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Ziemniaków 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Ziemniaków 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/03/05
8,79 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pikantna Pasta Harissa Tubka 70 g - Le Phare Du Cap Bon
Dostępność

Pikantna Pasta Harissa Tubka 70 g - Le Phare Du Cap Bon

Data min. trwałości: 2028/06/30
8,79 zł
12,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Granulowany 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Granulowany 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/06/30
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Imbir Mielony 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/01/30
8,89 zł
4,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kmin Rzymski Mielony 100 g - Naturalnie Zdrowe - Kumin Zmielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Naturalnie Zdrowe - Kumin Zmielony

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,89 zł
8,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/03/31
8,90 zł
8,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kmin Rzymski Mielony  100 g - Big Nature - Kumin Przemielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Big Nature - Kumin Przemielony

Data min. trwałości: 2028/08/07
8,90 zł
8,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops