Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Czubryca Zielona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czubryca Zielona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/30
9,56 zł
4,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Ziarnisty 50 G - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarnisty 50 G - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
9,59 zł
19,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kozieradka Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kozieradka Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
9,59 zł
15,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zapas Przyprawa Chilli 190 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa Chilli 190 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2026/12/31
9,59 zł
5,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liść Laurowy 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Liść Laurowy 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,64 zł
9,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czubryca Czerwona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czubryca Czerwona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,68 zł
4,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Warzyw  200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Warzyw 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,69 zł
4,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kostka Rosołowa Warzywna Bio 66 g - NaturAvena
Dostępność

Kostka Rosołowa Warzywna Bio 66 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/08/28
6,80 zł
10,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
9,79 zł
39,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Kurkuma Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
9,79 zł
19,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/03
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Wędzona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Słodka Wędzona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 40 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/04/30
7,36 zł
18,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kminek Ziarno Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kminek Ziarno Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/04
9,89 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czerwona Pasta Curry 113 g - House of Asia
Dostępność

Czerwona Pasta Curry 113 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/01/28
9,89 zł
8,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma BIO 150 g  - BATOM
Dostępność

Kurkuma BIO 150 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,89 zł
6,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Czarny Ziarno 100 g - Planteon
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarno 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/05
9,89 zł
98,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/10/01
9,89 zł
9,89 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kebaba i Gyrosa 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Kebaba i Gyrosa 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,89 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Kłodawska Różowa Gruba 1 kg - BATOM
Dostępność

Sól Kłodawska Różowa Gruba 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2034/04/17
9,89 zł
0,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Cytrynowy 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Cytrynowy 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,89 zł
9,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops