Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Megaobniżka Oferta-miesiaca
Sól Morska Drobno Mielona 1 kg - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Morska Drobno Mielona 1 kg - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/02/28
7,60 zł
0,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony BIO 40 g - Batom
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony BIO 40 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/06/30
7,61 zł
19,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma 50 g - Dary Natury
Dostępność

Kurkuma 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podlaska Przyprawa do Ryb 50 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Ryb 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podlaska Przyprawa do Mięsa Wieprzowego 50 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Mięsa Wieprzowego 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Masła Ziołowego i Twarogu Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa do Masła Ziołowego i Twarogu Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
7,69 zł
25,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Mielona Eko 30 g Dary Natury
Dostępność

Kolendra Mielona Eko 30 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
7,69 zł
25,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bio 50 g - BATOM
Dostępność

Kurkuma Bio 50 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/02/29
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Suszone Pomidory z Czosnkiem i Bazylią 30 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Suszone Pomidory z Czosnkiem i Bazylią 30 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/11/30
7,72 zł
25,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony 60 g - Dary Natury
Dostępność

Imbir Mielony 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
7,79 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 66 g - NaturAvena
Dostępność

Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 66 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/09/30
7,79 zł
11,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 50 g - Planteon
Dostępność

Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/01
7,79 zł
15,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czosnku, Imbiru i Chili 120 g - House of Asia
Dostępność

Pasta z Czosnku, Imbiru i Chili 120 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/02/24
7,79 zł
6,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oregano Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Oregano Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/10/10
7,79 zł
7,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Granulowany Suszony 100 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Granulowany Suszony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/15
7,79 zł
7,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Mielony 40 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Cynamon Mielony 40 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/12/31
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Suszona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cebula Suszona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
7,89 zł
13,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka 50 g - Dary Natury
Dostępność

Czarnuszka 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/04
7,89 zł
15,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podlaska Przyprawa do Rosołu 50 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Rosołu 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/04
7,89 zł
15,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Mielona 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Papryka Ostra Mielona 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/31
7,89 zł
7,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Drobna 1 kg - EOOVITA
Dostępność

Sól Himalajska Drobna 1 kg - EOOVITA

Data min. trwałości: 2036/01/20
7,97 zł
0,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zapas Przyprawa do Drobiu 140 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa do Drobiu 140 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
7,98 zł
5,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops