Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Oregano Eko 20 g - Dary Natury
Dostępność

Oregano Eko 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
7,29 zł
36,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
 Chipsy Kukurydziano-Ryżowe  Papryka 50 g Benlian
Dostępność

Chipsy Kukurydziano-Ryżowe Papryka 50 g Benlian

Data min. trwałości: 2027/03/06
7,29 zł
14,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zioła Zamiast Soli 100 g - Planteon
Dostępność

Zioła Zamiast Soli 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/17
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Estragon Liść 50 g - Planteon
Dostępność

Estragon Liść 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/01
7,29 zł
14,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Gochugaru Grys 100 g - Planteon
Dostępność

Papryka Gochugaru Grys 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/18
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Suszony BIO 15 g - Pięć Przemian
Dostępność

Majeranek Suszony BIO 15 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/09/01
7,29 zł
48,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony 100 g - Planteon
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kozieradka Mielona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kozieradka Mielona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
7,39 zł
12,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kostka Rosołowa Warzywna Bio 100 g - Naura
Dostępność

Kostka Rosołowa Warzywna Bio 100 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/06/03
7,39 zł
7,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Fivio Up
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2029/05/31
7,39 zł
7,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Goździki Suszone 50 g - Targroch
Dostępność

Goździki Suszone 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/03/31
7,42 zł
14,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natka Pietruszki Suszona 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Natka Pietruszki Suszona 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
7,43 zł
7,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Bio 100 g Pięć Przemian
Dostępność

Czarnuszka Bio 100 g Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/01
7,45 zł
7,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Majeranek Suszony Otarty 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Majeranek Suszony Otarty 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/07/30
7,47 zł
7,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Trawa Cytrynowa Eko 20 g Dary Natury
Dostępność

Trawa Cytrynowa Eko 20 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
7,49 zł
37,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rozmaryn Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Rozmaryn Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
7,49 zł
24,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Ziołowy Mielony 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Ziołowy Mielony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,49 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Pasztetu 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Pasztetu 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/13
7,49 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chilli Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Chilli Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,59 zł
7,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Przyprawa do Karkówki 40 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Przyprawa do Karkówki 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
7,59 zł
18,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops