Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Czubryca Czerwona 100 g - Planteon
Dostępność

Czubryca Czerwona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/09
5,89 zł
5,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Jodowana Grubo Mielona 500 g - Natura
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Jodowana Grubo Mielona 500 g - Natura

Data min. trwałości: 2030/12/31
5,89 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cebula Suszona Grys 100 g - Big Nature
Dostępność

Cebula Suszona Grys 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/19
5,93 zł
5,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Gyrosa 50 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa do Gyrosa 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
5,95 zł
11,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cząber Suszony 60 g - Big Nature
Dostępność

Cząber Suszony 60 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
5,98 zł
9,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Gyrosa i Kebabu 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Gyrosa i Kebabu 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/23
5,99 zł
5,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Grilla Drobna 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Grilla Drobna 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/02/05
5,99 zł
5,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Chili Con Carne 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Chili Con Carne 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/28
5,99 zł
11,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/12/31
6,08 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Cayenne Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Cayenne Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
6,09 zł
6,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Chili 120 g - House of Asia
Dostępność

Pasta z Chili 120 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/09/17
6,27 zł
5,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czubryca Zielona 30 g - Dary Natury
Dostępność

Czubryca Zielona 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
6,29 zł
20,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lubczyk 20 g Dary Natury
Dostępność

Lubczyk 20 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
6,29 zł
31,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chilli 60 g - Dary Natury
Dostępność

Chilli 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czubryca Zielona 100 g - Planteon
Dostępność

Czubryca Zielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/05/06
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Suszony 30 g - Targroch
Dostępność

Majeranek Suszony 30 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/05/31
6,29 zł
20,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolendra Mielona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kolendra Mielona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/02/28
6,29 zł
3,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Wędzona Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Papryka Słodka Wędzona Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/05/31
6,36 zł
6,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bazylia Suszona 50 g - Targroch
Dostępność

Bazylia Suszona 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/07/31
6,39 zł
12,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Kurczaka 100 g - Fivio Up
Dostępność

Przyprawa do Kurczaka 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2026/12/31
6,39 zł
6,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tymianek Eko 20 g Dary Natury
Dostępność

Tymianek Eko 20 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
6,49 zł
32,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podlaska Przyprawa do Grilla 50 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Grilla 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
6,49 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops