Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Majeranek Eko 15 g Dary Natury
Dostępność

Majeranek Eko 15 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
5,69 zł
37,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek Grzybowy Bio 50 g - Dary Natury
Dostępność

Proszek Grzybowy Bio 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
18,79 zł
37,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Trawa Cytrynowa Eko 20 g Dary Natury
Dostępność

Trawa Cytrynowa Eko 20 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
7,49 zł
37,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bertram Łagodny Korzeń Mielony 50 g - Natvita
Dostępność

Bertram Łagodny Korzeń Mielony 50 g - Natvita

Data min. trwałości: 2028/10/31
18,71 zł
37,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Susz Warzywny Liofilizowany Bio 40 g - Dary Natury
Dostępność

Susz Warzywny Liofilizowany Bio 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/01
14,72 zł
36,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Sałatek z Czarnym Czosnkiem BIO 35 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa do Sałatek z Czarnym Czosnkiem BIO 35 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/07/17
12,78 zł
36,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oregano Eko 20 g - Dary Natury
Dostępność

Oregano Eko 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
7,29 zł
36,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek 15 g - Dary Natury
Dostępność

Majeranek 15 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
5,39 zł
35,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Papryka Słodka Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Papryka Słodka Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/09/30
17,69 zł
35,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Galgant Korzeń Mielony 50 g - Nanga
Dostępność

Galgant Korzeń Mielony 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/01/17
17,69 zł
35,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Długi Bezglutenowy BIO 75 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Długi Bezglutenowy BIO 75 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/05/01
25,96 zł
34,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Pieprz Czarny Mielony Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/06/30
17,20 zł
34,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Łagodne Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Curry Łagodne Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/05/31
16,89 zł
33,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony Bio 40 g - Lebensbaum
Dostępność

Imbir Mielony Bio 40 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/07/30
13,49 zł
33,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
EKO Przyprawa Prowansalska 10 g - Dary Natury
Dostępność

EKO Przyprawa Prowansalska 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/01
3,36 zł
33,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Indyjskie Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Curry Indyjskie Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/08/31
16,79 zł
33,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Pieprz Czarny Ziarno w Młynku 90 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Pieprz Czarny Ziarno w Młynku 90 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
29,99 zł
33,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tymianek Eko 20 g Dary Natury
Dostępność

Tymianek Eko 20 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
6,49 zł
32,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek Pasta BIO 100 g  - Juleko
Dostępność

Czarny Czosnek Pasta BIO 100 g - Juleko

Data min. trwałości: 2028/02/04
32,36 zł
32,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Ryb BIO 40 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa do Ryb BIO 40 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,79 zł
31,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chilli (Pieprz Cayenne) Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Chilli (Pieprz Cayenne) Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/08/31
15,89 zł
31,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian
Dostępność

Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/31
14,29 zł
31,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Zioła Prowansalskie Młynek 38 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Zioła Prowansalskie Młynek 38 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,98 zł
31,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lubczyk 20 g Dary Natury
Dostępność

Lubczyk 20 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
6,29 zł
31,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops