Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Cynamon Cejloński Eko Laska 30 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Cejloński Eko Laska 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
16,99 zł
56,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek Mielony Suszony Bio 20 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Czarny Czosnek Mielony Suszony Bio 20 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2028/03/29
11,09 zł
55,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony BIO 40 g - BATOM
Dostępność

Kardamon Mielony BIO 40 g - BATOM

Data min. trwałości: 2029/04/30
21,84 zł
54,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natka Pietruszki Suszona BIO 20 g - Pięć Przemian
Dostępność

Natka Pietruszki Suszona BIO 20 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/08/31
10,79 zł
53,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mirt Cytrynowy BIO 40 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mirt Cytrynowy BIO 40 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/12/01
21,30 zł
53,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka 30 g - Wild Willy
Dostępność

Beef Jerky Suszona Wołowina Papryka 30 g - Wild Willy

Data min. trwałości: 2028/05/15
15,89 zł
52,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/01
24,99 zł
49,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony Bezglutenowy Bio 60 g - Pięć Pzemian
Dostępność

Kardamon Mielony Bezglutenowy Bio 60 g - Pięć Pzemian

Data min. trwałości: 2027/12/28
29,99 zł
49,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Suszony BIO 15 g - Pięć Przemian
Dostępność

Majeranek Suszony BIO 15 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/09/01
7,29 zł
48,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt z Wanilii Bio 100 ml - Taylor and  Colledge
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bio 100 ml - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/01/31
48,15 zł
48,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Anyż Gwiazdkowy Mielony 30 g - Dary Natury
Dostępność

Anyż Gwiazdkowy Mielony 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
13,29 zł
44,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bertram Korzeń Mielony 50 g - Natura Wita
Dostępność

Bertram Korzeń Mielony 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/05/31
21,99 zł
43,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koperek Suszony Bio 30 g  - Pięć Przemian
Dostępność

Koperek Suszony Bio 30 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/11/01
12,99 zł
43,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oregano Bio 10 g - Dary Natury
Dostępność

Oregano Bio 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/01
4,29 zł
42,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Anyż Gwiazdkowy Cały 30 g - Dary Natury
Dostępność

Anyż Gwiazdkowy Cały 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
12,79 zł
42,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek BIO 200 g - Juleko
Dostępność

Czarny Czosnek BIO 200 g - Juleko

Data min. trwałości: 2028/04/15
84,27 zł
42,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czerwony Ziarnisty 20 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Czerwony Ziarnisty 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/01
8,29 zł
41,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gałka Muszkatołowa Cała 30 g - Dary Natury
Dostępność

Gałka Muszkatołowa Cała 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
12,39 zł
41,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Herbatka Kurkuma Pomarańcza Bio (17x 2 g) 34 g -  Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Kurkuma Pomarańcza Bio (17x 2 g) 34 g - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/09/30
13,98 zł
41,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Pieprz Kolorowy Ziarno Młynek 80 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Pieprz Kolorowy Ziarno Młynek 80 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
31,99 zł
39,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
9,79 zł
39,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops