Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Pieprz Syczuański 50 g - Planteon
Dostępność

Pieprz Syczuański 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/27
13,79 zł
27,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Pasztetu 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Pasztetu 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/13
7,49 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska w Płatkach z Chili BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Sól Himalajska w Płatkach z Chili BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/02/13
13,89 zł
16,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Majeranek Suszony Otarty 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Majeranek Suszony Otarty 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/07/30
7,47 zł
7,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Żurku i Barszczu Białego 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Żurku i Barszczu Białego 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/02/27
6,89 zł
6,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Kurczaka 100 g - Fivio Up
Dostępność

Przyprawa do Kurczaka 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2026/12/31
6,39 zł
6,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kurczaka 500 g - Fivio Up
Dostępność

Przyprawa do Kurczaka 500 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/01/31
13,59 zł
2,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Oregano Liść 100 g - Fivio Up
Dostępność

Oregano Liść 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/11/10
6,92 zł
6,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Fivio Up
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2029/05/31
7,39 zł
7,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie Ziarno 100 g - Fivio Up
Dostępność

Ziele Angielskie Ziarno 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2029/10/15
11,49 zł
11,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony Bio 100 g - Natvita
Dostępność

Imbir Mielony Bio 100 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/12/31
15,19 zł
15,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Adżwan Nasiona 100 g - TRS
Dostępność

Adżwan Nasiona 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,89 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Curry PANANG 50 g - LOBO
Dostępność

Pasta Curry PANANG 50 g - LOBO

Data min. trwałości: 2027/12/12
6,49 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koperek Suszony Bio 30 g  - Pięć Przemian
Dostępność

Koperek Suszony Bio 30 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/11/01
12,99 zł
43,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jarzynka Przyprawa Uniwersalna 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Jarzynka Przyprawa Uniwersalna 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2028/03/24
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Mielona BIO 15 g - BATOM
Dostępność

Wanilia Mielona BIO 15 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/05/31
18,89 zł
125,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Bourbon z Madagaskaru Proszek 20 g - Mystic
Dostępność

Wanilia Bourbon z Madagaskaru Proszek 20 g - Mystic

Data min. trwałości: 2027/01/01
46,99 zł
234,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Suszony 30 g - Targroch
Dostępność

Majeranek Suszony 30 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/05/31
6,29 zł
20,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bazylia Suszona 50 g - Targroch
Dostępność

Bazylia Suszona 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/07/31
6,39 zł
12,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Mielony 100 g - Targroch
Dostępność

Cynamon Mielony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,39 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Granulowany 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Granulowany 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/06/30
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Kurkuma Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Ostra Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/02/28
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops