Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Kminek Cały BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Kminek Cały BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,74 zł
12,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Zielony Ziarnisty BIO 65 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Zielony Ziarnisty BIO 65 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/04/01
16,98 zł
26,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony 100 g - TRS
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pikantna Pasta Harissa Tubka 70 g - Le Phare Du Cap Bon
Dostępność

Pikantna Pasta Harissa Tubka 70 g - Le Phare Du Cap Bon

Data min. trwałości: 2028/06/30
8,79 zł
12,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Mielona 100 g - TRS
Dostępność

Kolendra Mielona 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/09/20
8,32 zł
8,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Złote Mleko Mieszanka Przypraw 100 g - Planteon
Dostępność

Złote Mleko Mieszanka Przypraw 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/05/06
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Chili Nitki Angel Hair 40 g - Royal Brand
Dostępność

Papryka Chili Nitki Angel Hair 40 g - Royal Brand

Data min. trwałości: 2027/07/01
39,99 zł
99,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Laska BIO 1 Sztuka - BATOM
Dostępność

Wanilia Laska BIO 1 Sztuka - BATOM

Data min. trwałości: 2027/04/28
8,98 zł
8,98 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
EKO Przyprawa Prowansalska 10 g - Dary Natury
Dostępność

EKO Przyprawa Prowansalska 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/01
3,36 zł
33,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Galgant Mielony BIO 70 g - Pięć Przemian
Dostępność

Galgant Mielony BIO 70 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/12/01
21,99 zł
31,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony Bio 100 g - Diet-Food
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 100 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2029/03/31
14,86 zł
14,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Mielone 100 g - Delifood
Dostępność

Curry Mielone 100 g - Delifood

Data min. trwałości: 2027/08/05
8,99 zł
8,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidory Suszone Grys 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Pomidory Suszone Grys 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/03/30
19,59 zł
7,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielona Pasta Curry 227g - Real Thai
Dostępność

Zielona Pasta Curry 227g - Real Thai

Data min. trwałości: 2028/03/17
10,94 zł
4,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Chleba z Masłem Casablanca 85 g - Visana
Dostępność

Przyprawa do Chleba z Masłem Casablanca 85 g - Visana

Data min. trwałości: 2027/06/20
15,59 zł
18,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zioła Prowansalskie Bezglutenowe BIO 40 g - Pięć Przemian
Dostępność

Zioła Prowansalskie Bezglutenowe BIO 40 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/11
10,05 zł
25,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Ryb BIO 40 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa do Ryb BIO 40 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,79 zł
31,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Ziemniaków BIO 70 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa do Ziemniaków BIO 70 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/07/03
12,10 zł
17,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Susz Warzywny Liofilizowany Bio 40 g - Dary Natury
Dostępność

Susz Warzywny Liofilizowany Bio 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/01
14,72 zł
36,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Mielony Polski 250 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Mielony Polski 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/05
21,34 zł
8,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
All'Arrabbiata Przyprawa BIO 55 g - Pięć Przemian
Dostępność

All'Arrabbiata Przyprawa BIO 55 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/06/08
15,89 zł
28,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa GARAM MASALA 20 g - House of Asia
Dostępność

Przyprawa GARAM MASALA 20 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/06/30
4,29 zł
21,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Chili Con Carne 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Chili Con Carne 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/28
5,99 zł
11,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops