Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Papryka Słodka Wędzona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Słodka Wędzona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Cytrynowy 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Cytrynowy 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,89 zł
9,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Ziarnisty 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarnisty 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/31
11,19 zł
11,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Kolorowy 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Kolorowy 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,99 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Ziołowy Mielony 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Ziołowy Mielony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,49 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie 100 g - Targroch
Dostępność

Ziele Angielskie 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,49 zł
13,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Trawa Cytrynowa 250 g - Targroch
Dostępność

Trawa Cytrynowa 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/31
9,29 zł
3,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cząber Suszony Bezglutenowy BIO 40 g - Pięć Przemian
Dostępność

Cząber Suszony Bezglutenowy BIO 40 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/04/01
10,19 zł
25,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Mielona Bezglutenowa Bio 75 g - Pięć Przemian
Dostępność

Papryka Ostra Mielona Bezglutenowa Bio 75 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/12
14,69 zł
19,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,29 zł
25,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Curry z Madrasu Bezglutenowe BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Curry z Madrasu Bezglutenowe BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/08/06
15,29 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian
Dostępność

Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/31
14,29 zł
31,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Melisa Suszona Bezglutenowa BIO 50 g - Pięć Przemian
Dostępność

Melisa Suszona Bezglutenowa BIO 50 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/10/01
12,69 zł
25,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony Bezglutenowy Bio 60 g - Pięć Pzemian
Dostępność

Kardamon Mielony Bezglutenowy Bio 60 g - Pięć Pzemian

Data min. trwałości: 2027/12/28
29,99 zł
49,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Biały Ziarnisty Bezglutenowy BIO 90 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Biały Ziarnisty Bezglutenowy BIO 90 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/07/01
17,89 zł
19,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koper Włoski Bezglutenowy BIO 75 g - Pięć Przemian
Dostępność

Koper Włoski Bezglutenowy BIO 75 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/31
11,29 zł
15,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Laski 50 g - Targroch
Dostępność

Cynamon Laski 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/08/31
9,39 zł
18,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Goździki Suszone 50 g - Targroch
Dostępność

Goździki Suszone 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/03/31
7,42 zł
14,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Czerwone Curry 50 g - House of Asia
Dostępność

Pasta Czerwone Curry 50 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/06/30
6,99 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Złoty Kurczak Bez Dodatku Soli Bio 20 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa Złoty Kurczak Bez Dodatku Soli Bio 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/01
3,46 zł
17,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bio 20 g - Dary Natury
Dostępność

Kurkuma Bio 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/01
4,29 zł
21,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oregano Bio 10 g - Dary Natury
Dostępność

Oregano Bio 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/01
4,29 zł
42,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Malabar Ziarnisty BIO 90 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Malabar Ziarnisty BIO 90 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/02/01
19,19 zł
21,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops