Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Sól Kłodawska Cebula z Papryką Ostrą 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Cebula z Papryką Ostrą 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2028/01/26
13,19 zł
15,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Mielone Bezglutenowe BIO 65 g - Pięć Przemian
Dostępność

Goździki Mielone Bezglutenowe BIO 65 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/30
18,09 zł
27,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natka Pietruszki Suszona BIO 20 g - Pięć Przemian
Dostępność

Natka Pietruszki Suszona BIO 20 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/08/31
10,79 zł
53,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Warzywny w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural
Dostępność

Bulion Warzywny w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural

Data min. trwałości: 2027/02/16
26,99 zł
2,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie Ziarno 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Ziele Angielskie Ziarno 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/09/20
16,96 zł
8,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Oregano z Cebulą 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Oregano z Cebulą 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2028/02/28
13,19 zł
15,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Kolendrowa 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Kolendrowa 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2027/01/19
15,09 zł
17,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Paprykowa Ostra 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Paprykowa Ostra 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2028/02/28
14,98 zł
17,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekstrakt z Wanilii Bourbon Bezglutenowy Bio 20 ml - Biovegan
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bourbon Bezglutenowy Bio 20 ml - Biovegan

Data min. trwałości: 2027/08/31
21,99 zł
109,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czubryca Zielona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czubryca Zielona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/30
9,56 zł
4,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czubryca Czerwona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czubryca Czerwona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,68 zł
4,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka Nasiona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czarnuszka Nasiona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/01
8,98 zł
4,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bazylia Suszona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Bazylia Suszona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/11/30
8,69 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion z Kurczaka w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural
Dostępność

Bulion z Kurczaka w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural

Data min. trwałości: 2027/03/25
26,99 zł
2,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Sos Sojowy Tamari Łagodny Bezglutenowy Bio 250 ml - Terrasana
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Łagodny Bezglutenowy Bio 250 ml - Terrasana

Data min. trwałości: 2028/01/19
17,08 zł
6,83 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska CZOSNKOWA z Eko Ziołami MŁYNEK 140 g - Dary Natury
Dostępność

Sól Himalajska CZOSNKOWA z Eko Ziołami MŁYNEK 140 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
23,99 zł
17,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony BIO 40 g - BATOM
Dostępność

Kardamon Mielony BIO 40 g - BATOM

Data min. trwałości: 2029/04/30
21,84 zł
54,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Całe Bio 30 g - Batom
Dostępność

Goździki Całe Bio 30 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,48 zł
28,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Laski BIO 50 g - Batom
Dostępność

Cynamon Cejloński Laski BIO 50 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/12/31
12,89 zł
25,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona 60 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Kurkuma Mielona 60 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2026/11/30
6,44 zł
10,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony 60 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Imbir Mielony 60 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,98 zł
11,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czubryca Zielona 40 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Czubryca Zielona 40 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/10/31
8,29 zł
20,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Mielony 40 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Cynamon Mielony 40 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/12/31
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Drobna 1 kg - EOOVITA
Dostępność

Sól Himalajska Drobna 1 kg - EOOVITA

Data min. trwałości: 2036/01/20
7,97 zł
0,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops