Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,79 zł
16,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natka Pietruszki Suszona 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Natka Pietruszki Suszona 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
7,43 zł
7,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Mielona 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Papryka Ostra Mielona 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/31
7,89 zł
7,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,68 zł
12,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Imbir Mielony 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/01/30
8,89 zł
4,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lubczyk Suszony 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Lubczyk Suszony 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/02
7,98 zł
7,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Mięsa Mielonego 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Mięsa Mielonego 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Ziemniaków 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Ziemniaków 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/03/05
8,79 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Czarna Kala Namak Drobna 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Sól Czarna Kala Namak Drobna 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2030/12/31
9,49 zł
0,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kebaba i Gyrosa 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Kebaba i Gyrosa 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,89 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Bourbon Laska 1 Sztuka - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/10/01
9,89 zł
9,89 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Laska 5 Sztuk - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Bourbon Laska 5 Sztuk - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2029/04/01
26,87 zł
5,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Mielona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/30
13,19 zł
6,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi Liść 50 g - Planteon
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Liść 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/30
10,59 zł
21,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi Liść 250 g - Planteon
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Liść 250 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/17
44,99 zł
18,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Prażona Crispy 100 g - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona Crispy 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,98 zł
4,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Rosołu 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Rosołu 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/17
5,69 zł
5,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie BIO 70 g - Pięć Przemian
Dostępność

Ziele Angielskie BIO 70 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/08/31
14,89 zł
21,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jałowiec Owoc 100 g - Planteon
Dostępność

Jałowiec Owoc 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czerwona Pasta Curry Bezglutenowa 50 g - Kanokwan
Dostępność

Czerwona Pasta Curry Bezglutenowa 50 g - Kanokwan

Data min. trwałości: 2027/11/14
6,99 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Burak Czerwony Mielony 400 g - Natura Wita
Dostępność

Burak Czerwony Mielony 400 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
31,18 zł
7,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Czarny Ziarno 100 g - Planteon
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarno 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/05
9,89 zł
98,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops