Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Posypka Bajglowa 100 g - Fivio Up
Dostępność

Posypka Bajglowa 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2028/02/04
6,58 zł
6,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma BIO 150 g  - BATOM
Dostępność

Kurkuma BIO 150 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,89 zł
6,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Mielona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/30
13,19 zł
6,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka 150 g - Naturavena
Dostępność

Czarnuszka 150 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2028/09/30
9,99 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziołowa Przyprawa do Potraw w Płynie EKO 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Ziołowa Przyprawa do Potraw w Płynie EKO 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/31
16,69 zł
6,68 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Planteon
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2029/02/28
6,69 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
6,69 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Makrela Pstrąg Grillowana Papryka 180 g Helcom
Dostępność

Pasta Makrela Pstrąg Grillowana Papryka 180 g Helcom

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,29 zł
6,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Sos Sojowy Tamari Łagodny Bezglutenowy Bio 250 ml - Terrasana
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Łagodny Bezglutenowy Bio 250 ml - Terrasana

Data min. trwałości: 2028/01/19
17,08 zł
6,83 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Żurku i Barszczu Białego 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Żurku i Barszczu Białego 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/02/27
6,89 zł
6,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Oregano Liść 100 g - Fivio Up
Dostępność

Oregano Liść 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/11/10
6,92 zł
6,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Kurkuma Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/07/09
6,99 zł
6,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chilli Suszone Grys 100 g - Big Nature
Dostępność

Chilli Suszone Grys 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,23 zł
7,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zioła Zamiast Soli 100 g - Planteon
Dostępność

Zioła Zamiast Soli 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/17
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Gochugaru Grys 100 g - Planteon
Dostępność

Papryka Gochugaru Grys 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/18
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony 100 g - Planteon
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Kurkuma Mielona Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/07/28
14,69 zł
7,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona Garam Masala Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona Garam Masala Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
14,73 zł
7,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kostka Rosołowa Warzywna Bio 100 g - Naura
Dostępność

Kostka Rosołowa Warzywna Bio 100 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/06/03
7,39 zł
7,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Fivio Up
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2029/05/31
7,39 zł
7,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natka Pietruszki Suszona 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Natka Pietruszki Suszona 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
7,43 zł
7,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Bio 100 g Pięć Przemian
Dostępność

Czarnuszka Bio 100 g Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/01
7,45 zł
7,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops