Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Hyzop Ziele 100 g - Nanga
Dostępność

Hyzop Ziele 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/04/01
15,19 zł
15,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony Bio 100 g - Natvita
Dostępność

Imbir Mielony Bio 100 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/12/31
15,19 zł
15,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Zioła Prowansalskie Młynek 38 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Zioła Prowansalskie Młynek 38 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,98 zł
31,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Sól Himalajska Ziołowa Młynek 139 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Sól Himalajska Ziołowa Młynek 139 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,98 zł
8,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Kolendrowa 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Kolendrowa 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2027/01/19
15,09 zł
17,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Paprykowa Ostra 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Paprykowa Ostra 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2028/02/28
14,98 zł
17,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony Bio 50 g Lebensbaum
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 50 g Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/11/30
11,19 zł
22,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie BIO 70 g - Pięć Przemian
Dostępność

Ziele Angielskie BIO 70 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/08/31
14,89 zł
21,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Ziołowo-Potasowa BIO 120 g - Pięć Przemian
Dostępność

Sól Ziołowo-Potasowa BIO 120 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/08
14,88 zł
12,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony Bio 100 g - Diet-Food
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 100 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2029/03/31
14,86 zł
14,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Eko 60 g Dary Natury
Dostępność

Imbir Eko 60 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
14,79 zł
24,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona Garam Masala Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona Garam Masala Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
14,73 zł
7,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Susz Warzywny Liofilizowany Bio 40 g - Dary Natury
Dostępność

Susz Warzywny Liofilizowany Bio 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/01
14,72 zł
36,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan
Dostępność

Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,69 zł
293,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Kurkuma Mielona Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/07/28
14,69 zł
7,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Papryka Słodka Mielona BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/10/31
14,69 zł
17,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Mielona Bezglutenowa Bio 75 g - Pięć Przemian
Dostępność

Papryka Ostra Mielona Bezglutenowa Bio 75 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/12
14,69 zł
19,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Bezglutenowy BIO 70 g - Pięć Przemian
Dostępność

Cynamon Cejloński Bezglutenowy BIO 70 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/31
14,69 zł
20,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Bio 80 g - Dary Natury
Dostępność

Majeranek Bio 80 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
14,49 zł
18,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Włoszczyzna Suszona 250 g - Smakosz
Dostępność

Włoszczyzna Suszona 250 g - Smakosz

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,49 zł
5,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Himalajska Różowa Gruba 2,2 kg - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba 2,2 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/30
14,48 zł
0,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tofu Kostka z Czarnuszką 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Kostka z Czarnuszką 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/20
14,39 zł
5,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bezglutenowa BIO 100 g - Pięć Przemian
Dostępność

Kurkuma Bezglutenowa BIO 100 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,39 zł
14,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Warzywna do Zup 80 g - Natura Wita
Dostępność

Mieszanka Warzywna do Zup 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/12/31
14,39 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops