Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Przyprawa Pieprz Czarny Młynek 80 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Pieprz Czarny Młynek 80 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/03
16,49 zł
20,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Laska Bio 6 Sztuk - Lebensbaum
Dostępność

Cynamon Cejloński Laska Bio 6 Sztuk - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/06/30
16,39 zł
2,73 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Pięć Smaków BIO 80 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa Pięć Smaków BIO 80 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/26
16,39 zł
20,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona Curry Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona Curry Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
16,29 zł
8,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,29 zł
25,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek Bio (1 Sztuka) - Przetwory z Natury
Dostępność

Czarny Czosnek Bio (1 Sztuka) - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2028/03/20
16,19 zł
16,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Kurczak Pieczony 100 g - Natura Wita
Dostępność

Mieszanka Kurczak Pieczony 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/12/31
16,09 zł
16,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bio Kurkuma w Proszku 200 g - Vitally food
Dostępność

Bio Kurkuma w Proszku 200 g - Vitally food

Data min. trwałości: 2028/05/31
15,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chilli (Pieprz Cayenne) Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Chilli (Pieprz Cayenne) Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/08/31
15,89 zł
31,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Gruba Młynek 200 g - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba Młynek 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/12/31
15,89 zł
7,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
All'Arrabbiata Przyprawa BIO 55 g - Pięć Przemian
Dostępność

All'Arrabbiata Przyprawa BIO 55 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/06/08
15,89 zł
28,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch
Dostępność

Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Wędzona BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Papryka Wędzona BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/09/30
15,79 zł
18,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Chleba z Masłem Casablanca 85 g - Visana
Dostępność

Przyprawa do Chleba z Masłem Casablanca 85 g - Visana

Data min. trwałości: 2027/06/20
15,59 zł
18,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tofu Kostka z Czosnkiem 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Kostka z Czosnkiem 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/12
15,49 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie Eko 50 g Dary Natury
Dostępność

Ziele Angielskie Eko 50 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
15,39 zł
30,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony Ekologiczny 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony Ekologiczny 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/01
15,39 zł
30,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Chili Płatek 100 g - TRS
Dostępność

Papryka Chili Płatek 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/10/31
15,39 zł
15,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jarzynka bez Soli 250 g - Smakosz
Dostępność

Jarzynka bez Soli 250 g - Smakosz

Data min. trwałości: 2027/08/19
15,29 zł
6,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Curry z Madrasu Bezglutenowe BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Curry z Madrasu Bezglutenowe BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/08/06
15,29 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Złote Mleko Proszek BIO 100 g - Natvita
Dostępność

Złote Mleko Proszek BIO 100 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,25 zł
15,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Ziarno Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarno Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
15,19 zł
30,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Cejloński Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
15,19 zł
30,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops