Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Sól Kłodawska Różowa Gruba 1 kg - BATOM
Dostępność

Sól Kłodawska Różowa Gruba 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2034/04/17
9,89 zł
0,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kawy Kardamonowa 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Kawy Kardamonowa 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/01/28
14,39 zł
14,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Gyrosa 50 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa do Gyrosa 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
5,95 zł
11,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek Pasta BIO 100 g  - Juleko
Dostępność

Czarny Czosnek Pasta BIO 100 g - Juleko

Data min. trwałości: 2028/02/04
32,36 zł
32,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony 100 g - Planteon
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Goździki Mielone 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Goździki Mielone 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/02/28
12,49 zł
12,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kardamon Mielony 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/31
20,79 zł
20,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Rosołu z Lubczykiem 60 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Przyprawa do Rosołu z Lubczykiem 60 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2028/07/31
8,77 zł
14,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Posypka do Kanapek i Innych Dań 25 g - Dary Natury
Dostępność

Posypka do Kanapek i Innych Dań 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
5,69 zł
22,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Posypka do Popcornu Indyjski Wystrzał 100 g - Planteon
Dostępność

Posypka do Popcornu Indyjski Wystrzał 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/03
9,49 zł
9,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Posypka do Popcornu Czekoladowy Wystrzał 100 g - Planteon
Dostępność

Posypka do Popcornu Czekoladowy Wystrzał 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/08/26
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bio Kurkuma w Proszku 200 g - Vitally food
Dostępność

Bio Kurkuma w Proszku 200 g - Vitally food

Data min. trwałości: 2028/05/31
15,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka 150 g - Naturavena
Dostępność

Czarnuszka 150 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2028/09/30
9,99 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kmin Rzymski Mielony 100 g - Naturalnie Zdrowe - Kumin Zmielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Naturalnie Zdrowe - Kumin Zmielony

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,89 zł
8,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Orientalna z Pomarańczą 30 g - Becla
Dostępność

Przyprawa Orientalna z Pomarańczą 30 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/02/20
8,29 zł
27,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Ras El Hanout do Tagine 60 g - Arganove
Dostępność

Przyprawa Ras El Hanout do Tagine 60 g - Arganove

Data min. trwałości: 2028/05/31
17,09 zł
28,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Drobna Jodowana 500 g - Naturavena
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Drobna Jodowana 500 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2030/12/31
5,49 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Pięć Smaków BIO 80 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa Pięć Smaków BIO 80 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/26
16,39 zł
20,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekstrakt Waniliowy Bez Dodatku Cukru Bio 110 ml - Royal Brand
Dostępność

Ekstrakt Waniliowy Bez Dodatku Cukru Bio 110 ml - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/08/18
109,99 zł
99,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Ziarno 200 g - Vitafarm
Dostępność

Kozieradka Ziarno 200 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,29 zł
4,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Suszony Płatki 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czosnek Suszony Płatki 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops