Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Przyprawa do Taco 20 g - Casa de Mexico
Dostępność

Przyprawa do Taco 20 g - Casa de Mexico

Data min. trwałości: 2028/06/30
4,29 zł
21,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Ziołowa Bez Soli 40 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Przyprawa Ziołowa Bez Soli 40 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/05/31
8,40 zł
21,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa Staropolska 30 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Przyprawa Staropolska 30 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/11/30
6,22 zł
20,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Suszone Pomidory z Czosnkiem i Bazylią 30 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Suszone Pomidory z Czosnkiem i Bazylią 30 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/11/30
7,72 zł
25,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziołowa Przyprawa Do Mięs 50 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Ziołowa Przyprawa Do Mięs 50 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2028/04/30
8,29 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Himalajska Różowa Grubo Mielona 600 g - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Grubo Mielona 600 g - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/08/31
8,29 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziołowa Przyprawa do Potraw w Płynie EKO 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Ziołowa Przyprawa do Potraw w Płynie EKO 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/31
16,69 zł
6,68 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Ziołowa 700 g - Dary Natury
Dostępność

Sól Ziołowa 700 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
26,99 zł
3,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Miodowo - Czosnkowa 50 g - House of Asia
Dostępność

Pasta Miodowo - Czosnkowa 50 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/09/13
8,29 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Butter Chicken Łagodna 50 g - House of Asia
Dostępność

Pasta Butter Chicken Łagodna 50 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/02/10
8,29 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa 5 Smaków 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa 5 Smaków 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Mielone 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Curry Mielone 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
12,89 zł
6,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kurczaka 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Kurczaka 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,39 zł
3,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka 180 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Czarnuszka 180 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2027/11/30
69,99 zł
0,39 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Paprykowa Gochujang 500 g - Sempio
Dostępność

Pasta Paprykowa Gochujang 500 g - Sempio

Data min. trwałości: 2027/10/30
18,19 zł
3,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilli BIO 65 g - Taylor and  Colledge
Dostępność

Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilli BIO 65 g - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/03/31
49,99 zł
76,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Suszony BIO 15 g - Pięć Przemian
Dostępność

Majeranek Suszony BIO 15 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/09/01
7,29 zł
48,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chili w Płatkach BIO 60 g - Pięć Przemian
Dostępność

Chili w Płatkach BIO 60 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/10/01
16,99 zł
28,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bazylia Suszona BIO 35 g - Pięć Przemian
Dostępność

Bazylia Suszona BIO 35 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/08/01
9,29 zł
26,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chili Mielone BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Chili Mielone BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/10/01
17,09 zł
20,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rozmaryn BIO 45 g - Pięć Przemian
Dostępność

Rozmaryn BIO 45 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,39 zł
18,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops