Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Papryka Słodka Mielona BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Papryka Słodka Mielona BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/10/31
14,69 zł
17,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma BIO 150 g  - BATOM
Dostępność

Kurkuma BIO 150 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,89 zł
6,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Cayenne Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Cayenne Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/04
13,99 zł
23,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Podlaska Przyprawa do Ogórków Konserwowych 100 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Ogórków Konserwowych 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
11,29 zł
11,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Czarny Ziarnisty BIO 100 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarnisty BIO 100 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/12/31
16,99 zł
16,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Wędzona BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Papryka Wędzona BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/09/30
15,79 zł
18,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony BIO 60 g - Pięć Przemian
Dostępność

Imbir Mielony BIO 60 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/02/29
13,59 zł
22,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liść Laurowy 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Liść Laurowy 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,64 zł
9,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Naturalnie Wędzona Słodka 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Papryka Naturalnie Wędzona Słodka 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/12/31
9,29 zł
9,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 500 g - Planteon
Dostępność

Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/30
44,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Grilla Grys 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Grilla Grys 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/12/17
4,38 zł
4,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Grilla Drobna 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Grilla Drobna 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/02/05
5,99 zł
5,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek do Twarzy Czarnuszka z Tamanu 30 ml - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Olejek do Twarzy Czarnuszka z Tamanu 30 ml - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/05/31
54,75 zł
182,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Czosnek BIO 200 g - Juleko
Dostępność

Czarny Czosnek BIO 200 g - Juleko

Data min. trwałości: 2028/04/15
84,27 zł
42,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony BIO 40 g - Batom
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony BIO 40 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/06/30
7,61 zł
19,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Sól Himalajska Drobna 300 g - Batom
Dostępność

Sól Himalajska Drobna 300 g - Batom

Data min. trwałości: 2030/12/31
5,68 zł
1,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bio 50 g - BATOM
Dostępność

Kurkuma Bio 50 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/02/29
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nowalijka Wiosenna 100 g - Planteon
Dostępność

Nowalijka Wiosenna 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/04/01
4,49 zł
4,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dosmaczka Babuni EKO 250 g - Dary natury
Dostępność

Dosmaczka Babuni EKO 250 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops