Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Cebula Prażona 1 kg - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/31
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Burak Czerwony Mielony 400 g - Natura Wita
Dostępność

Burak Czerwony Mielony 400 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
31,18 zł
7,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Pieprz Czarny Ziarno w Młynku 90 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Pieprz Czarny Ziarno w Młynku 90 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
29,99 zł
33,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Furikake Mieszanka Sezamu i Alg Morskich Bio 100 g - Terrasana
Dostępność

Furikake Mieszanka Sezamu i Alg Morskich Bio 100 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/08/24
29,99 zł
29,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony Bezglutenowy Bio 60 g - Pięć Pzemian
Dostępność

Kardamon Mielony Bezglutenowy Bio 60 g - Pięć Pzemian

Data min. trwałości: 2027/12/28
29,99 zł
49,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/31
28,99 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Morska w Płatkach 250 g - Maldon
Dostępność

Sól Morska w Płatkach 250 g - Maldon

Data min. trwałości: 2031/06/15
27,99 zł
11,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/03
26,99 zł
22,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma Mielona Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kurkuma Mielona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/07/28
26,99 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Ziołowa 700 g - Dary Natury
Dostępność

Sól Ziołowa 700 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
26,99 zł
3,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion z Kurczaka w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural
Dostępność

Bulion z Kurczaka w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural

Data min. trwałości: 2027/03/25
26,99 zł
2,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Warzywny w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural
Dostępność

Bulion Warzywny w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural

Data min. trwałości: 2027/02/16
26,99 zł
2,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Laska 5 Sztuk - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Bourbon Laska 5 Sztuk - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2029/04/01
26,87 zł
5,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziołowa Przyprawa w Płynie Bio 297 g - Erntesegen
Dostępność

Ziołowa Przyprawa w Płynie Bio 297 g - Erntesegen

Data min. trwałości: 2027/12/06
25,99 zł
8,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bio 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kurkuma Bio 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
25,99 zł
13,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Laski 100g Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Cynamon Cejloński Laski 100g Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/02/01
25,99 zł
25,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Długi Bezglutenowy BIO 75 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Długi Bezglutenowy BIO 75 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/05/01
25,96 zł
34,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Olejek Eteryczny Rozemarijn Rozmaryn Lekarski Bio 10 ml - Physalis
Dostępność

Olejek Eteryczny Rozemarijn Rozmaryn Lekarski Bio 10 ml - Physalis

Data min. trwałości: 2031/03/31
25,40 zł
254,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/01
24,99 zł
49,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Złote Mleko Proszek BIO 220 g - Natvita
Dostępność

Złote Mleko Proszek BIO 220 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/12/31
24,89 zł
11,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony BIO 100 g - Natvita
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony BIO 100 g - Natvita

Data min. trwałości: 2028/01/31
23,99 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Imbirowy NFC Bio 330 ml - Batom
Dostępność

Sok Imbirowy NFC Bio 330 ml - Batom

Data min. trwałości: 2027/10/24
19,91 zł
6,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops