Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Sól Kłodawska Różowa Gruba 1 kg - BATOM
Dostępność

Sól Kłodawska Różowa Gruba 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2034/04/17
9,89 zł
0,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Drobna Jodowana 500 g - Naturavena
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Drobna Jodowana 500 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2030/12/31
5,49 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Sól Morska Grubo Mielona 1 kg - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Morska Grubo Mielona 1 kg - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/08/14
11,37 zł
1,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Jodowana Grubo Mielona 500 g - Natura
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Jodowana Grubo Mielona 500 g - Natura

Data min. trwałości: 2030/12/31
5,89 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Morska Jodowana Drobnoziarnista 350 g - Sante
Dostępność

Sól Morska Jodowana Drobnoziarnista 350 g - Sante

Data min. trwałości: 2028/07/02
4,18 zł
1,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Grubo Mielona 1 kg - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Grubo Mielona 1 kg - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/08/31
12,39 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Epsom Sól Gorzka 1 kg - Smakosz
Dostępność

Sól Epsom Sól Gorzka 1 kg - Smakosz

Data min. trwałości: 2030/12/06
12,79 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Kozieradka Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2030/05/31
13,17 zł
1,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jarzynka Przyprawa Uniwersalna 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Jarzynka Przyprawa Uniwersalna 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2028/03/24
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Himalajska Różowa Grubo Mielona 600 g - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Grubo Mielona 600 g - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/08/31
8,29 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Czarna Kala Namak Drobno Mielona 1 kg - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Czarna Kala Namak Drobno Mielona 1 kg - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/12/31
14,19 zł
1,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 1 kg - Targroch
Dostępność

Kozieradka Mielona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
14,43 zł
1,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Czarna Kala Namak Drobno Mielona 600 G Crystalline Planet
Dostępność

Sól Czarna Kala Namak Drobno Mielona 600 G Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2031/02/28
9,99 zł
1,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 500 g - Targroch
Dostępność

Kozieradka Mielona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
9,24 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Sól Himalajska Drobna 300 g - Batom
Dostępność

Sól Himalajska Drobna 300 g - Batom

Data min. trwałości: 2030/12/31
5,68 zł
1,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Kozieradka Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops