Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Kostki Rosołowe Warzywne (Żółte) Bio 8x10,5g- Rapunzel
Dostępność

Kostki Rosołowe Warzywne (Żółte) Bio 8x10,5g- Rapunzel

Data min. trwałości: 2027/01/27
11,59 zł
13,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Mielona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/01
8,29 zł
13,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion W Proszku (Wegetariański) Bio 120 g - Alce Nero
Dostępność

Bulion W Proszku (Wegetariański) Bio 120 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2028/03/25
16,59 zł
13,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czerwona Pasta Curry Bezglutenowa 50 g - Kanokwan
Dostępność

Czerwona Pasta Curry Bezglutenowa 50 g - Kanokwan

Data min. trwałości: 2027/11/14
6,99 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Czerwone Curry 50 g - House of Asia
Dostępność

Pasta Czerwone Curry 50 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/06/30
6,99 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Kolorowy 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Kolorowy 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,99 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Rosołowa 80 g - Natura Wita
Dostępność

Mieszanka Rosołowa 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/04/30
11,21 zł
14,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekologiczny Bulion Wołowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital
Dostępność

Ekologiczny Bulion Wołowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital

Data min. trwałości: 2027/10/20
9,29 zł
14,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Całe 100 g - Vitafarm
Dostępność

Goździki Całe 100 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,09 zł
14,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bezglutenowa BIO 100 g - Pięć Przemian
Dostępność

Kurkuma Bezglutenowa BIO 100 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,39 zł
14,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kawy Kardamonowa 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Kawy Kardamonowa 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/01/28
14,39 zł
14,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
 Chipsy Kukurydziano-Ryżowe  Papryka 50 g Benlian
Dostępność

Chipsy Kukurydziano-Ryżowe Papryka 50 g Benlian

Data min. trwałości: 2027/03/06
7,29 zł
14,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Estragon Liść 50 g - Planteon
Dostępność

Estragon Liść 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/01
7,29 zł
14,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Rosołu z Lubczykiem 60 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Przyprawa do Rosołu z Lubczykiem 60 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2028/07/31
8,77 zł
14,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Laska Wanilii Bourbon Bio 1 Sztuka - Lebensbaum
Dostępność

Laska Wanilii Bourbon Bio 1 Sztuka - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2027/08/31
14,65 zł
14,65 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Goździki Suszone 50 g - Targroch
Dostępność

Goździki Suszone 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/03/31
7,42 zł
14,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony Bio 100 g - Diet-Food
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 100 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2029/03/31
14,86 zł
14,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hyzop Ziele 100 g - Nanga
Dostępność

Hyzop Ziele 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/04/01
15,19 zł
15,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony Bio 100 g - Natvita
Dostępność

Imbir Mielony Bio 100 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/12/31
15,19 zł
15,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Złote Mleko Proszek BIO 100 g - Natvita
Dostępność

Złote Mleko Proszek BIO 100 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,25 zł
15,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma 50 g - Dary Natury
Dostępność

Kurkuma 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops