Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Tymianek Suszony 40 g - Big Nature
Dostępność

Tymianek Suszony 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/16
4,89 zł
12,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tymianek Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Tymianek Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/30
5,49 zł
5,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature
Dostępność

Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rozmaryn Suszony 100 g - Big Nature
Dostępność

Rozmaryn Suszony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/10/20
5,89 zł
5,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Warzywna do Zup 100 g - Becla
Dostępność

Mieszanka Warzywna do Zup 100 g - Becla

Data min. trwałości: 2027/05/26
18,97 zł
18,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czosnku, Imbiru i Chili 120 g - House of Asia
Dostępność

Pasta z Czosnku, Imbiru i Chili 120 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/02/24
7,79 zł
6,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czerwona Pasta Curry 113 g - House of Asia
Dostępność

Czerwona Pasta Curry 113 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/01/28
9,89 zł
8,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liście Limonki Kaffir Całe 10 g - House of Asia
Dostępność

Liście Limonki Kaffir Całe 10 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,29 zł
92,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie Ziarno 500 g - Planteon
Dostępność

Ziele Angielskie Ziarno 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/31
37,99 zł
7,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zioła Zamiast Soli 100 g - Planteon
Dostępność

Zioła Zamiast Soli 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/17
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidor z Czosnkiem i Bazylią 100 g - Planteon
Dostępność

Pomidor z Czosnkiem i Bazylią 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/17
10,69 zł
10,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Gyrosa i Kebabu 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Gyrosa i Kebabu 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/23
5,99 zł
5,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/03
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Planteon
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2029/02/28
6,69 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 50 g - Planteon
Dostępność

Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/01
7,79 zł
15,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lawenda Kwiat 50 g - Planteon
Dostępność

Lawenda Kwiat 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/22
9,48 zł
18,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koper Włoski Ziarno 100 g - Planteon
Dostępność

Koper Włoski Ziarno 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2030/11/30
5,69 zł
5,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kmin Rzymski Mielony 100 g - Planteon - Kumin Zmielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Planteon - Kumin Zmielony

Data min. trwałości: 2028/05/06
8,29 zł
8,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Prażona 1 kg - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/31
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Laska Wanilii Bourbon Bio 1 Sztuka - Lebensbaum
Dostępność

Laska Wanilii Bourbon Bio 1 Sztuka - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2027/08/31
14,65 zł
14,65 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Chlebowe z Pomidorami i Oregano 80 g - Snatts
Dostępność

Chrupki Chlebowe z Pomidorami i Oregano 80 g - Snatts

Data min. trwałości: 2027/04/18
9,29 zł
11,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Bio 100 g Pięć Przemian
Dostępność

Czarnuszka Bio 100 g Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/01
7,45 zł
7,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops