Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Czubryca Zielona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czubryca Zielona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/30
9,56 zł
4,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Czarna Kala Namak Drobna 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Sól Czarna Kala Namak Drobna 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2030/12/31
9,49 zł
0,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Posypka do Popcornu Indyjski Wystrzał 100 g - Planteon
Dostępność

Posypka do Popcornu Indyjski Wystrzał 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/03
9,49 zł
9,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lawenda Kwiat 50 g - Planteon
Dostępność

Lawenda Kwiat 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/22
9,48 zł
18,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Ziołowy Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Ziołowy Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/04
9,39 zł
15,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Czarnuszka 50 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Czarnuszka 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
9,39 zł
18,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Posypka do Popcornu Czekoladowy Wystrzał 100 g - Planteon
Dostępność

Posypka do Popcornu Czekoladowy Wystrzał 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/08/26
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Laski 50 g - Targroch
Dostępność

Cynamon Laski 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/08/31
9,39 zł
18,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Kurkuma Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Drobiu Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Drobiu Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,37 zł
4,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekologiczny Bulion Wołowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital
Dostępność

Ekologiczny Bulion Wołowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital

Data min. trwałości: 2027/10/20
9,29 zł
14,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Chlebowe z Pomidorami i Oregano 80 g - Snatts
Dostępność

Chrupki Chlebowe z Pomidorami i Oregano 80 g - Snatts

Data min. trwałości: 2027/04/18
9,29 zł
11,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liście Limonki Kaffir Całe 10 g - House of Asia
Dostępność

Liście Limonki Kaffir Całe 10 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,29 zł
92,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Naturalnie Wędzona Słodka 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Papryka Naturalnie Wędzona Słodka 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/12/31
9,29 zł
9,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bazylia Suszona BIO 35 g - Pięć Przemian
Dostępność

Bazylia Suszona BIO 35 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/08/01
9,29 zł
26,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Ziarno 200 g - Vitafarm
Dostępność

Kozieradka Ziarno 200 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,29 zł
4,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Trawa Cytrynowa 250 g - Targroch
Dostępność

Trawa Cytrynowa 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/31
9,29 zł
3,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielona Pasta Curry 113 g - House of Asia
Dostępność

Zielona Pasta Curry 113 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/04/10
9,16 zł
8,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Biały Ziarno 30 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Biały Ziarno 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
8,99 zł
29,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kmin Rzymski (Kumin) Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kmin Rzymski (Kumin) Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/01
8,99 zł
29,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Mielone 100 g - Delifood
Dostępność

Curry Mielone 100 g - Delifood

Data min. trwałości: 2027/08/05
8,99 zł
8,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka Nasiona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czarnuszka Nasiona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/01
8,98 zł
4,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Laska BIO 1 Sztuka - BATOM
Dostępność

Wanilia Laska BIO 1 Sztuka - BATOM

Data min. trwałości: 2027/04/28
8,98 zł
8,98 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops