Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Bertram Łagodny Korzeń Mielony 50 g - Natvita
Dostępność

Bertram Łagodny Korzeń Mielony 50 g - Natvita

Data min. trwałości: 2028/10/31
18,71 zł
37,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Herbatka Kurkuma Pomarańcza Bio (17x 2 g) 34 g -  Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Kurkuma Pomarańcza Bio (17x 2 g) 34 g - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/09/30
13,98 zł
41,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jarzynka bez Soli 250 g - Smakosz
Dostępność

Jarzynka bez Soli 250 g - Smakosz

Data min. trwałości: 2027/08/19
15,29 zł
6,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Mielona 5 g - Vegamarket
Dostępność

Wanilia Bourbon Mielona 5 g - Vegamarket

Data min. trwałości: 2028/08/01
16,69 zł
333,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Drobna 2,2 kg - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Drobna 2,2 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/05/31
16,59 zł
0,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Himalajska Różowa Gruba 2,2 kg - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba 2,2 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/30
14,48 zł
0,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Gruba Młynek 200 g - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba Młynek 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/12/31
15,89 zł
7,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Sól Himalajska Ziołowa Młynek 139 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Sól Himalajska Ziołowa Młynek 139 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,98 zł
8,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Pieprz Czarny Młynek 80 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Pieprz Czarny Młynek 80 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/03
16,49 zł
20,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Pieprz Kolorowy Młynek 77 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Pieprz Kolorowy Młynek 77 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
18,89 zł
24,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Bataty z Ciecierzycy i Rozmarynem Bio 185 g - NaturAvena
Dostępność

Pasta Bataty z Ciecierzycy i Rozmarynem Bio 185 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/17
9,99 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tofu Kostka z Czarnuszką 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Kostka z Czarnuszką 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/20
14,39 zł
5,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tofu Kostka z Czosnkiem 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Kostka z Czosnkiem 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/12
15,49 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kostka Rosołowa Warzywna Bio 66 g - NaturAvena
Dostępność

Kostka Rosołowa Warzywna Bio 66 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/08/28
6,80 zł
10,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 66 g - NaturAvena
Dostępność

Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 66 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/09/30
7,79 zł
11,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Mielone 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pomidory Mielone 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jarzynka Vega Bez Glutaminianu Sodu 250 g - Provita
Dostępność

Jarzynka Vega Bez Glutaminianu Sodu 250 g - Provita

Data min. trwałości: 2027/12/01
8,49 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Imbirowy NFC Bio 330 ml - Batom
Dostępność

Sok Imbirowy NFC Bio 330 ml - Batom

Data min. trwałości: 2027/10/24
19,91 zł
6,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Warzywny w Kostkach Bezglutenowy Bio 100 g - Eureko
Dostępność

Bulion Warzywny w Kostkach Bezglutenowy Bio 100 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/10/01
8,29 zł
8,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops