Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Majeranek Suszony 30 g - Targroch
Dostępność

Majeranek Suszony 30 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/05/31
6,29 zł
20,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Bezglutenowy BIO 70 g - Pięć Przemian
Dostępność

Cynamon Cejloński Bezglutenowy BIO 70 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/31
14,69 zł
20,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Ziołowa Bez Soli 40 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Przyprawa Ziołowa Bez Soli 40 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/05/31
8,40 zł
21,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bluszczyk Kurdybanek Ziele 50 g - Nanga
Dostępność

Bluszczyk Kurdybanek Ziele 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2029/03/31
10,59 zł
21,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi Liść 50 g - Planteon
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Liść 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/04/30
10,59 zł
21,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie BIO 70 g - Pięć Przemian
Dostępność

Ziele Angielskie BIO 70 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/08/31
14,89 zł
21,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Malabar Ziarnisty BIO 90 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Malabar Ziarnisty BIO 90 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/02/01
19,19 zł
21,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Taco 20 g - Casa de Mexico
Dostępność

Przyprawa do Taco 20 g - Casa de Mexico

Data min. trwałości: 2028/06/30
4,29 zł
21,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa GARAM MASALA 20 g - House of Asia
Dostępność

Przyprawa GARAM MASALA 20 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/06/30
4,29 zł
21,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bio 20 g - Dary Natury
Dostępność

Kurkuma Bio 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/01
4,29 zł
21,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Garam Masala Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Garam Masala Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/03
12,89 zł
21,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kolendra Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/01
6,59 zł
21,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Zielony Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Zielony Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2026/12/31
21,99 zł
21,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony Bio 50 g Lebensbaum
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 50 g Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/11/30
11,19 zł
22,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/03
26,99 zł
22,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kmin Rzymski 30 g - Dary Natury - Kumin
Dostępność

Kmin Rzymski 30 g - Dary Natury - Kumin

Data min. trwałości: 2028/07/03
6,79 zł
22,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony BIO 60 g - Pięć Przemian
Dostępność

Imbir Mielony BIO 60 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/02/29
13,59 zł
22,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Posypka do Kanapek i Innych Dań 25 g - Dary Natury
Dostępność

Posypka do Kanapek i Innych Dań 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
5,69 zł
22,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Mielone 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pomidory Mielone 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Kardamon Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/06/30
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Cayenne Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Cayenne Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/04
13,99 zł
23,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Przyprawa w Diecie Bezsolnej 60 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Przyprawa w Diecie Bezsolnej 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/10/03
14,19 zł
23,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops