Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/09/30
4,23 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Kandyzowany Bio 400 G - Bio Planet
Dostępność

Imbir Kandyzowany Bio 400 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/30
16,76 zł
4,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka 500 g - Big Nature
Dostępność

Czarnuszka 500 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/03/31
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolendra Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
3,99 zł
3,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kebaba i Gyrosa 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Kebaba i Gyrosa 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,89 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka Ziarno 500 g - Fivio Up
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 500 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/10/31
19,69 zł
3,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Ziołowa 700 g - Dary Natury
Dostępność

Sól Ziołowa 700 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
26,99 zł
3,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Gorczyca Biała Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Gorczyca Biała Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
3,74 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Trawa Cytrynowa 250 g - Targroch
Dostępność

Trawa Cytrynowa 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/31
9,29 zł
3,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hummus Marchewkowy z Wędzoną Papryką Bio 190 g - Naura
Dostępność

Hummus Marchewkowy z Wędzoną Papryką Bio 190 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/07/07
6,97 zł
3,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Paprykowa Gochujang 500 g - Sempio
Dostępność

Pasta Paprykowa Gochujang 500 g - Sempio

Data min. trwałości: 2027/10/30
18,19 zł
3,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jarzynka Vega Bez Glutaminianu Sodu 250 g - Provita
Dostępność

Jarzynka Vega Bez Glutaminianu Sodu 250 g - Provita

Data min. trwałości: 2027/12/01
8,49 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
 Paluszki Grissini z Rozmarynem 125 g NaturAvena
Dostępność

Paluszki Grissini z Rozmarynem 125 g NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/04/19
4,22 zł
3,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kurczaka 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Kurczaka 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,39 zł
3,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Prażona 1 kg - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/31
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch
Dostępność

Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolendra Mielona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kolendra Mielona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/02/28
6,29 zł
3,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Sól Himalajska Ziołowa 278 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Sól Himalajska Ziołowa 278 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
8,59 zł
3,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/31
28,99 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,50 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Laska Bio 6 Sztuk - Lebensbaum
Dostępność

Cynamon Cejloński Laska Bio 6 Sztuk - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/06/30
16,39 zł
2,73 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kurczaka 500 g - Fivio Up
Dostępność

Przyprawa do Kurczaka 500 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/01/31
13,59 zł
2,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion z Kurczaka w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural
Dostępność

Bulion z Kurczaka w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural

Data min. trwałości: 2027/03/25
26,99 zł
2,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops