Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Przyprawa do Taco 20 g - Casa de Mexico
Dostępność

Przyprawa do Taco 20 g - Casa de Mexico

Data min. trwałości: 2028/06/30
4,29 zł
21,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa GARAM MASALA 20 g - House of Asia
Dostępność

Przyprawa GARAM MASALA 20 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/06/30
4,29 zł
21,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolendra Mielona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kolendra Mielona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/02/28
6,29 zł
3,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Laska 40 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Laska 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,99 zł
29,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kostki Rosołowe Warzywne (Żółte) Bio 8x10,5g- Rapunzel
Dostępność

Kostki Rosołowe Warzywne (Żółte) Bio 8x10,5g- Rapunzel

Data min. trwałości: 2027/01/27
11,59 zł
13,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 500 g - Targroch
Dostępność

Kozieradka Mielona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
9,24 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cząber Suszony 60 g - Big Nature
Dostępność

Cząber Suszony 60 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
5,98 zł
9,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Goździki Mielone 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Goździki Mielone 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/02/28
12,49 zł
12,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Chili Con Carne 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Chili Con Carne 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/28
5,99 zł
11,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kolendra 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
5,39 zł
17,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Mielone 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pomidory Mielone 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tymianek Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Tymianek Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/30
5,49 zł
5,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Posypka do Kanapek i Innych Dań 25 g - Dary Natury
Dostępność

Posypka do Kanapek i Innych Dań 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
5,69 zł
22,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona 200 g - Sunplant
Dostępność

Kurkuma Mielona 200 g - Sunplant

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Suszony Płatki 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czosnek Suszony Płatki 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony 100 g - TRS
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Złoty Kurczak Bez Dodatku Soli Bio 20 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa Złoty Kurczak Bez Dodatku Soli Bio 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/01
3,46 zł
17,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zioła Prowansalskie 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Zioła Prowansalskie 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,89 zł
4,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Paprykowo - Czosnkowa Bio 170 g - Dary Natury
Dostępność

Pasta Paprykowo - Czosnkowa Bio 170 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/31
8,94 zł
5,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielona Pasta Curry 113 g - House of Asia
Dostępność

Zielona Pasta Curry 113 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/04/10
9,16 zł
8,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Grilla Grys 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Grilla Grys 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/12/17
4,38 zł
4,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Ziarno 200 g - Vitafarm
Dostępność

Kozieradka Ziarno 200 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,29 zł
4,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops