Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Czarnuszka Ziarno 500 g - Fivio Up
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 500 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/10/31
19,69 zł
3,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek Grzybowy Bio 50 g - Dary Natury
Dostępność

Proszek Grzybowy Bio 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
18,79 zł
37,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zapas Przyprawa Chilli 190 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa Chilli 190 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2026/12/31
9,59 zł
5,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czubryca Zielona 100 g - Planteon
Dostępność

Czubryca Zielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/05/06
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Malabar Ziarnisty BIO 90 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Malabar Ziarnisty BIO 90 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/02/01
19,19 zł
21,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Cayenne Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Cayenne Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
6,09 zł
6,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Galgant Korzeń Mielony 50 g - Nanga
Dostępność

Galgant Korzeń Mielony 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/01/17
17,69 zł
35,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Ziemniaków 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Ziemniaków 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/03/05
8,79 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Mielone Bezglutenowe BIO 65 g - Pięć Przemian
Dostępność

Goździki Mielone Bezglutenowe BIO 65 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/30
18,09 zł
27,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Mielone 100 g - Delifood
Dostępność

Curry Mielone 100 g - Delifood

Data min. trwałości: 2027/08/05
8,99 zł
8,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pikantna Pasta Harissa Tubka 70 g - Le Phare Du Cap Bon
Dostępność

Pikantna Pasta Harissa Tubka 70 g - Le Phare Du Cap Bon

Data min. trwałości: 2028/06/30
8,79 zł
12,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czerwony Ziarnisty 20 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Czerwony Ziarnisty 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/01
8,29 zł
41,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kmin Rzymski Mielony 100 g - Planteon - Kumin Zmielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Planteon - Kumin Zmielony

Data min. trwałości: 2028/05/06
8,29 zł
8,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kurczaka 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Kurczaka 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,39 zł
3,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Himalajska Różowa Grubo Mielona 600 g - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Grubo Mielona 600 g - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/08/31
8,29 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa Staropolska 30 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Przyprawa Staropolska 30 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/11/30
6,22 zł
20,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Rosołu 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Rosołu 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/17
5,69 zł
5,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona 60 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Kurkuma Mielona 60 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2026/11/30
6,44 zł
10,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bazylia Suszona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Bazylia Suszona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/11/30
8,69 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Kłodawska Oregano z Cebulą 85 g - Misalti
Dostępność

Sól Kłodawska Oregano z Cebulą 85 g - Misalti

Data min. trwałości: 2028/02/28
13,19 zł
15,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oregano 20 g - Dary Natury
Dostępność

Oregano 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
5,49 zł
27,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chilli (Pieprz Cayenne) Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Chilli (Pieprz Cayenne) Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/08/31
15,89 zł
31,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zapas Przyprawa do Drobiu 140 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa do Drobiu 140 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
7,98 zł
5,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czosnku, Imbiru i Chili 120 g - House of Asia
Dostępność

Pasta z Czosnku, Imbiru i Chili 120 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/02/24
7,79 zł
6,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops