Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Pieprz Cytrynowy 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Cytrynowy 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,89 zł
9,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Kurkuma Mielona Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/05/31
12,99 zł
25,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bio 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kurkuma Bio 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
25,99 zł
13,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Czarny Ziarnisty BIO 100 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarnisty BIO 100 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/12/31
16,99 zł
16,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Curry z Madrasu Bezglutenowe BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Curry z Madrasu Bezglutenowe BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/08/06
15,29 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,68 zł
12,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,69 zł
18,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilli BIO 65 g - Taylor and  Colledge
Dostępność

Pasta Waniliowa z Nasionami Wanilli BIO 65 g - Taylor and Colledge

Data min. trwałości: 2030/03/31
49,99 zł
76,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Drobna 2,2 kg - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Drobna 2,2 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/05/31
16,59 zł
0,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska CZOSNKOWA z Eko Ziołami MŁYNEK 140 g - Dary Natury
Dostępność

Sól Himalajska CZOSNKOWA z Eko Ziołami MŁYNEK 140 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
23,99 zł
17,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch
Dostępność

Wanilia Laska 1 Sztuka - Targroch

Data min. trwałości: 2028/10/01
7,64 zł
7,64 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Bourbon z Madagaskaru Proszek 20 g - Mystic
Dostępność

Wanilia Bourbon z Madagaskaru Proszek 20 g - Mystic

Data min. trwałości: 2027/01/01
46,99 zł
234,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Kolorowy 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Kolorowy 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,99 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony Ekologiczny 50 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony Ekologiczny 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/01
15,39 zł
30,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma BIO 150 g  - BATOM
Dostępność

Kurkuma BIO 150 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,89 zł
6,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Cejloński Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
15,19 zł
30,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion W Proszku (Wegetariański) Bio 120 g - Alce Nero
Dostępność

Bulion W Proszku (Wegetariański) Bio 120 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2028/03/25
16,59 zł
13,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekstrakt z Wanilii Bourbon Bezglutenowy Bio 20 ml - Biovegan
Dostępność

Ekstrakt z Wanilii Bourbon Bezglutenowy Bio 20 ml - Biovegan

Data min. trwałości: 2027/08/31
21,99 zł
109,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Bezglutenowy BIO 70 g - Pięć Przemian
Dostępność

Cynamon Cejloński Bezglutenowy BIO 70 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/31
14,69 zł
20,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony BIO 40 g - BATOM
Dostępność

Kardamon Mielony BIO 40 g - BATOM

Data min. trwałości: 2029/04/30
21,84 zł
54,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekologiczny Bulion Wołowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital
Dostępność

Ekologiczny Bulion Wołowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital

Data min. trwałości: 2027/10/20
9,29 zł
14,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Włoszczyzna Suszona 250 g - Smakosz
Dostępność

Włoszczyzna Suszona 250 g - Smakosz

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,49 zł
5,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops