Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Cynamon Cejloński Mielony BIO 40 g - Batom
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony BIO 40 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/06/30
7,61 zł
19,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Czarny Ziarno 100 g - Planteon
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarno 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/05
9,89 zł
98,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Pieprz Kolorowy Ziarno Młynek 80 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Pieprz Kolorowy Ziarno Młynek 80 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
31,99 zł
39,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidor z Czosnkiem i Bazylią 100 g - Planteon
Dostępność

Pomidor z Czosnkiem i Bazylią 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/17
10,69 zł
10,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Paprykowa Gochujang 500 g - Sempio
Dostępność

Pasta Paprykowa Gochujang 500 g - Sempio

Data min. trwałości: 2027/10/30
18,19 zł
3,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Kurkuma Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/07/09
6,99 zł
6,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Drobna Jodowana 500 g - Naturavena
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Drobna Jodowana 500 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2030/12/31
5,49 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Grubo Mielona 1 kg - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Grubo Mielona 1 kg - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/08/31
12,39 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jarzynka bez Soli 250 g - Smakosz
Dostępność

Jarzynka bez Soli 250 g - Smakosz

Data min. trwałości: 2027/08/19
15,29 zł
6,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony BIO 100 g - Natvita
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony BIO 100 g - Natvita

Data min. trwałości: 2028/01/31
23,99 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Planteon
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2029/02/28
6,69 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Kłodawska Różowa Gruba 1 kg - BATOM
Dostępność

Sól Kłodawska Różowa Gruba 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2034/04/17
9,89 zł
0,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Zielony Ziarnisty BIO 65 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Zielony Ziarnisty BIO 65 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/04/01
16,98 zł
26,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Ziołowa Bez Soli 40 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Przyprawa Ziołowa Bez Soli 40 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/05/31
8,40 zł
21,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Pieprz Czarny Ziarno 160 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Pieprz Czarny Ziarno 160 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/05/31
12,98 zł
8,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kawy Kardamonowa 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Kawy Kardamonowa 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/01/28
14,39 zł
14,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie Ziarno 500 g - Planteon
Dostępność

Ziele Angielskie Ziarno 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/03/31
37,99 zł
7,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Czarna Kala Namak Drobno Mielona 600 G Crystalline Planet
Dostępność

Sól Czarna Kala Namak Drobno Mielona 600 G Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2031/02/28
9,99 zł
1,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga
Dostępność

Koper Włoski Nasiona 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/11/30
13,69 zł
13,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek do Twarzy Czarnuszka z Tamanu 30 ml - Miodowa Mydlarnia
Dostępność

Olejek do Twarzy Czarnuszka z Tamanu 30 ml - Miodowa Mydlarnia

Data min. trwałości: 2027/05/31
54,75 zł
182,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oregano Eko 20 g - Dary Natury
Dostępność

Oregano Eko 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
7,29 zł
36,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Karkówki Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Karkówki Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,91 zł
5,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Papryka Słodka Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Papryka Słodka Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/09/30
17,69 zł
35,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops